گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال حضور شخصیت Crash در PS All-Stars Battle Royale قوت گرفت

۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۷

به تازگی مصاحبه ای توسط گیم اسپات از عوامل استودیو SuperBot سازنده ی عنوان PlayStation All-Star Battle Royale صورت گرفت که در آن آقای Omar Kendall جزئیاتی جدید از این بازی و همچنین خبرهایی مبنی بر حضور Crash Bandicoot و DLC های دیگر اعلام کرد.

 

Omar در مورد حضور کاراکتر محبوب Crash در این بازی ابراز خرسندی کرد و گفت :

ما و شرکت سونی که متولی این بازی است خوب میدانیم که چه کاراکترهایی باید در این بازی حضور داشته باشند و کاراکتر Crash برای ما اولویت دارد.ما در San Diego Comic Con از رئیس خود آقای Chan Park در این خصوص سوال کردیم و وی گفت :حضور Crash در این بازی بستگی به توافق سونی و شرکتی که IP در دستش است دارد.IP این بازی در دست سونی نیست که بشود به راحتی از آن استفاده کرد و این اجازه گرفتن صرفا رایگان نخواهد بود.من به هواداران که خواستار حضور این کاراکتر محبوب هستند اعلام میکنم ما از خواسته ی شما آگاه هستیم و تمام سعی خود را برای ورود این کاراکتر و کاراکترهای دیگر را انجام میدهیم.

وقتی در مورد DLC های بازی و برنامه هایی که بعد از انتشار بازی باید صورت بگیرد صحبت و سوال شد آقای Omar Kendall افزود :

این موضوع بسیار مهمی است و هواداران ما نیز این بحث و موضوع برایشان مهم و جذاب است.اگر استقبالها زیاد باشد ما بازی خود را با DLC های متنوع برای بقای بازی پشتیبانی میکنیم.

 

عنوان Playstation All Stars Battle Royale در تاریخ 20 نوامبر به صورت انحصاری برای دو پلتفرم شرکت سونی یعنی PSVita/PS3 عرضه خواهد شد.

شما دوست دارید در این بازی کدام کاراکتر محبوبتان حضور داشته باشد ؟؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید