فیل اسپنسر از عرضه ایکس‌باکس وان‌ ایکس در ژاپن می‌گوید

۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱

فیل اسپنسر (Phil Spencer) متعهد شد تا از بازی‌بازان ژاپنی حمایت کند، و همچنین درمورد عرضه ایکس‌باکس وان‌ ایکس در ژاپن صحبت نمود.

بر هیچکس پوشیده نیست که ایکس‌باکس وان‌ از زمان عرضه در تلاش است تا جایگاه خود را در ژاپن پیدا کند. براساس گزارش‌های منتشر شده از شرکت ژاپنی Media Create این کنسول تا هفته گذشته ۸۰٫۰۶۲ دستگاه در ژاپن فروش داشته است. بسیاری از افراد درمورد آینده برند ایکس‌باکس در این کشور احساس نگرانی کرده‌اند.

با این وجود، فیل اسپنسر مدیرعامل بخش ایکس‌باکس قول این را داده تا کشور ژاپن هنگام مصاحبه با مجله Famitsu یک نسخه از ایکس‌باکس وان‌ ایکس را دریافت نماید. ایشان توضیح دادند که تاریخ انتشار کنسول برای فروشگاه‌های خاص در آینده اعلام خواهد شد. ایکس‌باکس وان‌ ایکس در اکثر نواحی در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) عرضه خواهد شد، و هدف این است که این کنسول در برخی از کشورها نیز در نزدیک‌ترین زمان ممکن به تاریخ ذکر شده، انتشار یابد.

اسپنسر همچنین اذعان کرد که ژاپن بازار بزرگی برای ایکس‌باکس به حساب نمی‌آید، ولی برای خود او بسیار حائز اهمیت است، و قطعا علاقه‌مند است که کنسول آن‌ها در این کشور عرضه شود. اسپنسر می‌داند که ژاپن بازیکنان مشتاق بسیاری دارد و این قول را داده که: “هرگز ژاپن را فراموش نخواهد کرد”.

از همه مهمتر اینکه اسپنسر توضیح داد که او از پیشینه سازندگان ژاپنی آگاه است و ایکس‌باکس نیاز به تلاش بیشتری برای جذب مخاطبان عناوین ژاپنی دارد.

درنهایت لازم بذکر است که عنوان نقش‌آفرینی ژاپنی Valkyria Revolution اخیرا برای ایکس‌باکس وان‌ منتشر شده. در ادامه بازی Code Vein از باندای نامکو (Bandai Namco) نیز قرار است در سال آینده برای ایکس‌باکس عرضه شود و برروی ایکس‌باکس وان‌ ایکس با بهبودهایی همراه خواهد بود. همچنین گفته شده که عنوان Final Fantasy XV نیز قرار است بروزرسانی‌ای را برای پشتیبانی از ایکس‌باکس وان‌ ایکس دریافت نماید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید