جدول فروش هفتگی استرالیا و نیوزیلند| Dishonored 2 و Tekken 7 پیشتاز رقبا

۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱

آخرین گزارشات از میزان فروش بازی‌ها در استرالیا و نیوزیلند به تازگی منتشر شده است که نشان می‌دهد کدام بازی‌ها در هفته‌ای که گذشت از نظر میزان فروش نسخه‌های فیزیکی، در مناطق ذکر شده، از سایر رقبا بهتر عمل کرده‌اند؛ نتایج آن را در ادامه با شما بررسی خواهیم کرد.در استرالیا،‌ بازی Dishonored 2 پر فروش‌ترین عنوان در هفته‌ای که گذشت در میان تمامی پلتفرم‌ها بود. و به دنبال آن نیز بازی‌های Fallout 4, Grand Theft Auto V, Call of Duty: Infinite Warfare, و Overwatch  توانستند جایگاه‌های بعدی را به دست آورند و بدین ترتیب ۵ بازی پر فروش این هفته (هفته منتهی به بیست‌ و پنجم ژوئن) در استرالیا را کامل کردند.

در منطقه نیوزیلند، Tekken 7 پر فروش‌ترین بازی هفته شناخته شد و به دنبال آن نیز بازی‌های Ghost Recon: Wildlands, Fallout 4, Prey, و Grand Theft Auto V پنج بازی پر فروش این هفته در نیوزیلند را تشکیل دادند.

شما در ادامه این خبر می‌توانید لیست ۱۰ بازی پر فروش هفته در مناطق استرالیا و نیوزیلند را مشاهده کنید. طبق معمول باید این نکته را یادآوری کنم که تنها میزان فروش فیزیکی بازی‌ها در نظر گرفته شده و این جدول‌ها شامل عناوین تمامی پلتفرم‌ها است.

جدول ۱۰ بازی پر فروش هفته در تمامی پلتفرم‌ها در مناطق استرالیا و نیوزیلند

استرالیا

 1. Dishonored 2
 2. Fallout 4
 3. Grand Theft Auto V
 4. Call of Duty: Infinite Warfare
 5. Overwatch
 6. Mario Kart 8
 7. Rare Replay
 8. Ghost Recon: Wildlands
 9. Battlefield 1
 10. Horizon: Zero Dawn

نیوزیلند

 1. Tekken 7
 2. Ghost Recon: Wildlands
 3. Fallout 4
 4. Prey
 5. Grand Theft Auto V
 6. The Elder Scrolls V: Skyrim
 7. Battlefield 1
 8. NBA 2K17
 9. Halo 5: Guardians
 10. Horizon: Zero Dawn
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید