تماشا کنید: رویداد جدید Days of Summer هم اکنون برای سری Call of Duty در دسترس است

۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰

به تازگی، رویدادی جدید با نام Days of Summer برای سه نسخه آخر بازی Call of Duty ایجاد شده است که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

چندی پیش کمپانی اکتیویژن (Activision)، خبر از ایجاد رویدادی جدید با نام Days of Summer داد که قرار است برای سه نسخه آخر سری بازی Call of Duty در دسترس قرار گیرد. طبق گفته این شرکت، این رویداد جدید نقشه‌ها، آیتم‌های جدید، طرح‌ها و حالت تازه ای را برای نسخه ‌های Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered, و Black Ops 3 آماده کرده است و همان طور که از نام آن معلوم است، تجربه جدیدی را با این سری در تابستان گرم جاری برای کاربران رقم خواهد زد.

اما از اولین ویژگی‌های این رویداد مهم می‌توان به اضافه شدن نقشه Beach Bog برای بازی Modern Warfare Remastered اشاره کرد که بازیکنان قادر هستند در محیطی ساحلی و آفتابی، به رقابت با یکدیگر بپردازند. همچنین ۴ طرح اسلحه (Skin) جدید برای این عنوان وجود دارد که با انجام کارهای خواسته شده در نقشه Beach Bog، می‌توان به آن ها دسترسی پیدا کرد.

همچنین یک حالت تازه برای بازی Modern Warfare Remastered منتشر شده است و آن هم حالت Prop Hunt می‌باشد، کاربران باید در نقشه بازی کار خود را بدون اینکه در معرض دید دشمنان قرار گیرند، پیش ببرند و مانند یک روح عمل کنند. این حالت آیتم‌های تازه ای را به بازی اضافه کرده است.

اما از طرفی دیگر، نقشه Turista برای بازیکنان عنوان Infinite Warfare رایگان شده است که تا پایان زمان این رویداد، قابل بازی است. این نقشه از بسته الحاقی پولی Continum برای کاربران معمولی رایگان است.

و در آخر به نسخه Black Ops 3 می‌رسیم که بازیکنان دسترسی رایگانی به نقشه Awakening خواهند داشت و می‌توانند از پوسته Pack-A-Punch استفاده کنند.

طبق گفته مسئولان اکتیویژن، رویداد Days of Summer یعنی روز های تابستانی، از هم اکنون آغاز شده و تا ۱ آگوست یعنی ۱۰ مرداد ماه در دسترس خواهد بود.

در ادامه تصاویر این رویداد قابل مشاهده است:

و در آخر تریلر این رویداد را می‌توانید مشاهده کنید:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید