خبرنامه ویدیویی شماره #۲۷ | مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته گذشته

۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶

سلام بر شما دوستان عزیز گیمفایی! امیدوارم در هوای دلپذیر بهاری هر گام را با موفقیت پشت سر بگذارید و همواره پر انرژی و پر نشاط باشید! طبق سنت هر هفته گیمفا، در این هفته نیز با شماره‌ای دیگر از سری «خبرنامه ویدیویی گیمفا» در خدمت شما هستیم تا به مرور اخبار مهم هفته گذشته بپردازیم. با ما همراه باشید!

اگر در طول هفته به علت کار و درس و مشغله‌های گوناگون، وقت سر زدن به اخبار و دنیای بازی‌های ویدیویی را ندارید، به هیچ وجه جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه ویدیویی گیمفا در هر هفته، از مهم ترین اخبار هفته مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در خبرنامه ویدیویی گیمفا سعی کرده‌ایم تا اخبار مهم را به صورت ویدویی و کاملا جذاب به شما ارایه کنیم تا علاوه بر آگاه شدن از این اخبار، ویدیو‌ها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

شما می‌توانید بیست و هفتمین شماره از خبرنامه ویدیویی گیمفا را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰P      |      دانلود با کیفیت ۴۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • furios gamer گفت:

    دوستان من یه سوال دارم میدونم جاش نیست ولی برام خیلی مهمه که بدونم من یه dlc واسه بازیم گرفتم ولی ریجن اکانتم آمریکاست و ریجن بازیم اروپاست وقتی dlc رو میخرم همش میگه wating to install و dlc رو اجرا نمیکنه حالا من رفتم یه اکانت اروپا ساختم و سعی کردم dlc رو تو اکانت اروپام اجرا کنم و بعد برم تو اکانت آمریکام بازی کنم اما نشد لطفا کمکم کنید!

    0
    0