تماشا کنید: نمایش جدید از گیم‌پلی عنوان Beyond Good and Evil 2 منتشر شد

۳ تیر ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۸

یوبیسافت نمایش جدیدی از گیم‌پلی عنوان در دست ساخت خود یعنی Beyond Good and Evil 2 منتشر کرد. ویدیو کارگردان بازی آقای Michel Ancel نشان می‌دهد که یک سری مفاهیم و ایده‌هایی را از اینکه انتظار دارد “چگونه بازی انجام شود” بیان کرده و به نمایش می‌گذارد.

همانطور که می‌دانید عنوان Beyond Good and Evil 2 هفته‌ی پیش در پایان کنفرانس E3 یوبیسافت با یک نمایش خارق‌و‌العاده معرفی شد. سپس دانستیم که محلی که داستان بازی در آن روایت می‌شود همان شهری است که نسخه‌ی اول بازی در آن جریان داشت همچنین شخصیت اصلی بازی قابل ساختن است و می‌تواند زن و یا مرد باشد. علاوه براین بازی Beyond Good and Evil 2 را می‌توان یکی از غافل گیرکننده‌ترین معرفی‌های E3 امسال دانست.

در نمایش ویدیوی جدید می‌توانید دنیای عظیمی را که یوبیسافت برای Beyond Good and Evil 2 برنامه‌ریزی و خلق کرده است را مشاهده نمایید همچنین می‌توان دید که چگونه می‌شود جای جای این دنیای عظیم را پیاده و یا با سفینه‌ی شخصیت بازی مسافرت کرد. Michel Ancel اشاره کرد که چگونه تیم آنان در یوبیسافت بسیار تلاش و کار کرده‌اند تا یک کهکشان واقعی و پویا با یک حس و اتمسفر فوق‌و‌العاده خلق کنند. هر چند که این دنیای بزرگ به نظر نمی‌رسد مفهوم چیزی باشد که خیلی‌ها از دنباله‌ای برای Beyond Good and Evil انتظار داشتند، ایده‌هایی که Ancel درباره‌ی آنان امیدوارانه صحبت می‌کند.

شما می‌توانید ویدیو مربوط به نمایش گیم‌پلی بازی را در پایین مشاهده کنید، هر چند که Beyond Good and Evil 2 هنوز در دست توسعه می‌باشد و عناصری که شما در این ویدیو مشاهده می‌کنید ممکن است در بازی نهایی متفاوت باشند. تا به الان هنوز تاریخی برای Beyond Good and Evil 2 مشخص نشده است و معلوم نیست که برای چه پلتفرم‌هایی قرار است عرضه شود.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید