تماشا کنید: نمایش عنوان Agents of Mayhem منتشر شد

۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳

دیروز، ناشر بازی Deep Silver و توسعه‌دهنده‌ی بازی Saints Row، یعنی Volition (که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه Deep Silver است) ویدیویی از نمایش عنوان در دست ساخت خود Agents of Mayhem منتشر کرد که در طی نمایش‌های E3 2017 ارائه داده شد.

ویدیو، نمایش ۴۰ دقیقه‌ای از بخش تک نفره بازی می‌باشد که دنیای باز، و سبک اکشن سوم شخص آن را نمایش می‌دهد. این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در ۱۵ آگوست در آمریکا و ۱۹ آگوست در اروپا به قیمت ۵۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. در این نمایش به طور ویژه ویراستار ویدیو‌های شرکت Volition، آقای Josh Stinson بازی را انجام می‌دهد و در حین آن درباره‌ی این توضیح می‌دهد که به شکل عنوان Agents of Mayhem از چرخه خارج شده و به بازی‌های Saints Row متصل شده‌ است.

برای آن‌هایی که فرضیه Agents of Mayhem را نمی‌دانند، شما یک عملیات غیر‌قانونی را علیه یک گروه فوق‌و‌العاده تبهکار سابقه‌دار اجرا می‌کنید. گروه شما برای بازپس‌گیری دنیا پس از یک شب شیطانی می‌جنگد. بازی در شهر پرجمعیت و آینده نگر سئول در کشور کره‌ی جنوبی جریان دارد و سه مامور قابل تعویض، شخصیت‌های بازی را تشکیل می‌دهند.

عنوان Agents of Mayhem به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی منتشر خواهد شد که هر دو مورد قابلیت پیش خرید را دارند. همچنین با پیش خرید آن می‌توانید شخصیت جانی در عنوان Saints Row را به عنوان یک محتوای الحاقی در این بازی دریافت کنید. می‌توانید ویدیو نمایش بازی را مشاهده نمایید.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید