Tomb Raider بر روی pc باعث خوشحالی بیش از حد شما خواهد شد

۱۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۲

به نظر می رسد که Square Enix قصد دارد تا حمایت های همه جانبه خود را از عرضه بازی های خود بر روی pc همچنان ادامه دهد. بعد از Deus Ex: Human Revolution, Sleeping Dogs که بر روی pc بسبار جذاب و دیدنی بودند همین شیوه برای نسخه pc بازی Tomb Raider هم اتفاق خواهد افتاد.

کارگردان هنری بازی برایان هورتون در این مورد به EDGE می گوید :” ما زمان زیادی را صرف ساخت بازی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که استاندارد ها در اینجا به اندازه کافی برای کسانی که تنها Tomb Raider را بر روی pc تجربه می کنند به اندازه کافی خوب باشد. ”

وی ادامه داده است : ” ما می خواهیم مطمئن بشویم که احساس بازی بر روی PC درست مثل آن هایی که بر روی کنسول می باشد باشد. البته در همین حین ما قصد داریم تا بهترین استفاده را از این فرمت ببریم. ما می خواهیم همه چیز مثل این باشد که قادر به اجرای بالاترین وضوح تصویر در بافت ها باشیم. جزئیات بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد که در حال حاضر من نمی توانم به‌ آن ها اشاره کنم . اما نسخه pc قطعا برای کسانی که بازی ها قدرتمند pc می خواهند بسیار بسیار باعث خوشحالی خواهد بود. ”

نسخه pc بازی Sleeping Dogs هم به لطف حمایت های Square Enix مورد تحسین قرار گرفت که در این مورد تهیه کننده ارشد بازی Jeff O’Connell می گوید :” زمانی که بازی از دست Activision به Square Enix منتقل شد این شرکت حمایت های باورنکردنی از نسخه PC کرد و در واقع آن ها از ما می خواستند که کارهای بیشتری را بر روی نسخه pc انجام دهیم. در این هنگام بود که ما شروع به تمرکز منابع بیشتری  برای نسخه pc کردیم و تبدیل به آن چه که می باید شد.”

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید