Project Cars 2 با رزولوشن ۴K Native و نرخ فریم ۶۰ بر روی ایکس باکس وان ایکس اجرا می‌شود + ۲۵ دقیقه از گیم پلی

۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳

Project Cars 2 عنوان ریسینگ جدید استودیو Slightly Mad است که در مصاحبه‌ی اخیر با کارگردان آن Stephen Viljoen  اعلام شد که با رزولوشن ۴K Native و فریم ریت ۶۰ بر روی کنسول مورد انتظار ایکس باکس وان ایکس اجرا می‌شود. هم‌چنین بیان کرد هنوز رزولوشن قطعی بازی بر روی پلی استیشن ۴ پرو مشخص نیست.

بازی با رزولوشن ۴K و فریم ریت ۶۰ بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس اجرا می‌شود. ما هنوز برای مشخص کردن تنظیمات آن بر روی پلی استیشن ۴ پرو آماده نیستیم.

زمانی که از وی سوال شد آیا بازی به کنسول‌های نینتندو خواهد آمد. پاسخ داد:

من فکر میکنم مسئله‌ی Wii U شبیه به مسئله‌ی پلی استیشن VR است و به همین خاطر است که نمی‌خواهم امید مردم را بالا ببرم. با وجود نسخه‌ی Wii U رسیدن به نقطه‌ای که بازی با توجه به استاندارد‌های ما بر روی آن کنسول اجرا شود بسیار چالش برانگیز است. و در آخر کار نسخه‌ای از بازی را منتشر می‌کردیم که نسبت به بقیه‌ی کنسول‌ها ناقص و ضعیف به شمار می‌آمد. بنابراین ما کار بر روی آن را متوقف کردیم.

و هم‌چنین درمورد کنسول دیگر نینتندو می‌توانم بگویم درحال حاضر خبری از نسخه‌ی سوویچ نخواهد بود.

در زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

کیفیت ۴۸۰ | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰

عنوان ریسینگ Project Cars 2 ساخته‌ی استودیو Slightly Mad و ناشر آن Bandai Namco در تاریخ ۲۲ سبتامبر ۲۰۱۷ برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی اسیتشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید