تماشا کنید: ویدئو گیم پلی ۱۴ دقیقه ای از Strange Brigade منتشر شد

۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵

به تازگی ویدئو گیم پلی ۱۴ دقیقه ای جدیدی از بازی Strange Brigade منتشر شده است که جزئیات و اطلاعات آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید، تقریبا چند وقت پیش بود که شرکت ربیلون (Rebellion)، از بازی جدید خود یعنی Strange Brigade رونمایی کرد و تعداد تصاویری برای آشنایی بیشتر بازیکنان با این عنوان در سایت‌های بزرگ به اشتراک گذاشت. حال بعد از گذشت مدتی، یک ویدئو جدید ۱۴ دقیقه ای از گیم پلی Strange Brigade منتشر شده که در ادامه قابل مشاهده است.

طبق گفته سازندگان این بازی که ساخت سری Sniper Elite را در کارنامه خود نیز دارند، شما در یک تیم چهار نفره قرار می‌گیرد که انتخاب شخصیت اصلی از بین اعضای تیم به انتحاب شماست. هر کدام از اعضای تیم از قابلیت‌ها، اسلحه‌ها و ویژگی‌های مخصوص به خود برخوردارند که می۷تواند تجربه هر بار بازی کردن این عنوان را برای بازیکنان جذاب تر کند.

بازی در سال ۱۹۳۵ روایت می‌شود و تیم شما از طرف امپراطوری بریتانیا، به دنبال ماجراجویی‌های بزرگ در سرزمین‌های پر رمز و راز می‌رود و قصد دارد گنج ها و اسرار آن را استخراج کند.

شما در بازی Strange Brigade می‌توانید به همراه دوستان خود بازی را به جلو ببرید اما هوش مصنوعی بازی هم در صورت نبودن دوستان، به کمک شما می آید.

در ادامه می‌توانید تریلر ۱۴ دقیقه ای از گیم پلی بازی Strange Brigade را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید