گیفت کارت
گیفت کارت

شاون اسکایگ بشدت بعید می‌داند که پرونده دنیای Uncharted بسته شده باشد

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۷
حالت Survival بازی Uncharted 4 به همراه محتوای دانلودی جدید بخش چندنفره این عنوان در هفته آینده منتشر می‌شود

نویسنده و کارگردان عنوان Uncharted: The Lost Legacy آقای شاون اسکایگ (Shaun Escayg) اظهار داشت: با اینکه The Lost Legacy یک بازی کامل است، اما پرونده دنیای Uncharted بسته نخواهد شد!

اخیرا وب‌سایت Eurogamer با نویسنده و کارگردان بسته‌الحاقی مستقل Uncharted: The Lost Legacy آقای شاون اسکایگ مصاحبه‌ای ترتیب داد. درطول این مصاحبه نکات جالبی درمورد بسته‌الحاقی ذکر شده و همچنین سری Uncharted ارائه شد. The Lost Legacy قرار است اولین بسته‌الحاقی مستقل سری Uncharted و مهمترین خط داستانی یک بسته‌الحاقی در تاریخ استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) تا به امروز را داشته باشد. باید به آن به چشم یک بازی کامل نگاه کرد تا یک بسته‌الحاقی – قیمت ۴۰ دلاری و همچنین عرضه آن در خرده فروشی‌ها نیز نمایانگر آن است!

برای آن دسته از دوستانی که نمی‌دانند باید عرض کنیم که ستاره بسته‌الحاقی The Lost Legacy یکی از برجسته‌ترین و پرطرفدارترین شخصیت سری Uncharted یعنی کلویی فرازر (Chloe Frazer)، بهمراه مزدور مشهور نادین راس (Nadine Ross) است – کسی که اولین بار او را در Uncharted 4: A Thief’s End بعنوان یکی از شخصیت‌های اصلی بازی مشاهده کردیم. این دو باهم بدنبال شیء باستانی هندی هستند که در این راه باید با گروهی بی‌رحم مقابله کنند. گفته شده که این بسته‌الحاقی ۶ الی ۱۲ ماه پس از وقایع Uncharted 4 اتفاق خواهد افتاد.

برای آن دسته از افرادی که نگران هستند که این بسته‌الحاقی شاید به مانند یک بازی کامل نباشد، اسکایگ اطمینان می‌دهد که این چنین نخواهد بود. وی اعلام نمود با اینکه عده‌ای از افراد تیم مشغول کار برروی عنوان The Last of Us 2 هستند، اما اکثر تیم برروی بسته‌الحاقی Uncharted: The Lost Legacy کار می‌کنند. در ادامه این مصاحبه آقای اسکایگ به صراحت اعلام نمود که “این یک بازی کامل است” و “۱۰۰% توسط استودیوی ناتی داگ ساخته شده است”. دلیل اینکه چرا در عنوان بازی شاهد ذکر شماره‌ای نیستیم، پاسخ این سوال بسیار ساده است: زیرا داستان آن درمورد نیتن دریک (Nathan Drake) نمی‌باشد و سازندگان پرونده او را بسته‌اند.

ظاهرا پروژه ساخت این بسته‌الحاقی در ابتدا بسیار کوچک‌تر و با داستانی کوتاه‌تر درنظر گرفته شده بود، اما اسکایگ اظهار داشت که تیم برای پرورش شخصیت کلویی نیاز به فضای بیشتری داشت – برای نمایش شخصیت و ابعاد درونی وی – و این چنین شد که این بازی بزرگ‌تر و بزرگ‌تر شد تا جایی که به یک عنوان کامل تبدیل شد. اما شاید جذاب‌ترین نکته این مصاحبه – نکته‌ای که در گذشته بشدت پیشنهاد شده بود، اما هم‌اکنون بار دیگر قوت گرفته است – پاسخ اسکایگ درمورد سوالی بود که پرسیده شد!

از اون پرسیده شد که آیا سری Uncharted بدون نیتن دریک می‌تواند ادامه داشته باشد و آیا The Lost Legacy پایانی بر داستان شخصیت‌های آن خواهد بود؟

من نمی‌گویم که این پایانش است. دنیای ما بسیار وسیع است. شخصیت‌های بسیاری در آن وجود دارند. حتی پیش از شروع داستان بسته‌الحاقی، ما شخصیت سالیوان (Sullivan) و کاتر (Cutter) را بررسی کردیم، و آن دو را بهم ربط دادیم. به این فکر می‌کردیم که چه چیزی درست است، چه چیزهایی باهم تداخل دارند، نقاط قوت این داستان چیست. ما بدنبال چیزی جدید و تازه بودیم، و سرانجام کلویی به ذهنمان رسید.

اما درمورد اینکه پرونده دنیای Uncharted بسته شده باشد… بشدت بعید می‌دانم.

در ادامه مصاحبه اسکایگ تائید کرد که استودیوی ناتی داگ پایه و خط داستانی تقریبا تمامی شخصیت‌های دنیای Uncharted را در اختیار دارد، از جمله سالی و کاتر. بنابراین، احتمال دارد در آینده سایر کاراکترها به مانند کلویی The Lost Legacy خودشان را دریافت کنند.

Uncharted: The Lost Legacy قرار است درتاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و با قیمت ۴۰ دلار عرضه شود. بتازگی تریلری ۱۰ دقیقه‌ای از این عنوان منتشر شده که در گیمفا می‌توانید مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید