نظر توسعه‌دهندگان God of War از اینکه کریتوس به عنوان یک پدر چگونه به نظر می‌رسد

AminTSL
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - 03:16

در عنوان جدید از سری بازی God of War کریتوس زیاد شبیه گذشته نخواهد بود. نه تنها جدیدترین عنوان در این سری اکشن ماجراجویی قول داده است که به طور کل این سری را تقویت و بازسازی کند، بلکه قول داده است که شخصیت کریتوس را نیز بازسازی نماید. ما کریتوس را به عنوان یک فرد عصبانی و قاتلی دمدمی مزاج می‌شناسیم ولی او اکنون یک پدر است و به نظر می‌رسد در حال پشت سر گذاشتن خشم‌های گذشته می‌باشد (که امیدواریم به طور کامل چنین اتفاقی رخ ندهد!).

در یک مصاحبه، کوری بارلوگ کارگردان بازی درباره‌ی شخصیت بازی و اینکه او و تیم سازنده در سانتا مونیکا به چه شکل سعی کرده‌اند تا تغییرات شخصیت، منطقی به نظر برسد، صحبتی را انجام داد. “تاریخ زیادی پشت این شخصیت وجود دارد و تعداد زیادی از بازیکنان در زندگی خود با او خاطره دارند. این شخصیت در بازه‌ی زمانی متفاوتی از زندگی قبلی خود قرار دارد. شخصیتی که به طور چشم گیری تغییر کرده است. بنابراین در عین حال که سعی کردیم شخصیت واقعی که او داشته است را نگه داریم، به او یک فرصت برای تغییر داده‌ایم. در اوایل ساخت بازی، زمانی که ما داشتیم تصور می‌کردیم که او به عنوان یک پدر قرار است چه شکلی باشد؟! واقعا موفق نشدیم !”.

و البته صحبت درباره‌ی گروهی که منتقدان سختی هستند یعنی طرفداران این سری، بارلوگ در این باره گفت: “بازیکنان پیام‌های زیادی برای ما ارسال می‌کردند از این که، این بازی خیلی سخت شده و یا بازی شبیه یک شبیه ساز کودک شده است. من از کریتوس متنفرم، او افتضاح شده، و ما با خودمان میگفتیم بسیار خوب بیایید راه دیگری را امتحان کنیم و دوباره در راند بعدی می‌گفتند: اوه خدای من او الان شبیه Ben Kenobi شده، این واقعا مسخرست، این اصلا کریتوس نیست و ما دوباره با خودمان می‌گفتیم بسیار خوب بیایید اون یکی راه را هم امتحان کنیم. در کل قضیه اصلی بر سر این بود که ما تلاش می‌کردیم بازی را به شکلی بسازیم که بر سر شخصیت اصلی همان کاری را انجام دهیم که می‌خواهیم و در عین حال سعی کنیم که او شخصیت گذشته‌ی خود را حفظ کند”.

عنوان جدید God of War در اوایل سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین شما می‌توانید اطلاعاتی از آترئوس پسر کریتوس، حذف شدن کلید زنی‌ها از بازی، توضیح کارگردان از نبود اسلحه‌های Blades of Chaos در این نسخه و بسیاری دیگر اطلاعات از محیط و گیم‌پلی بازی را از لینک‌های مربوطه مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید