اولین قسمت از بازی HITMAN برای ساعات پایانی امروز به صورت رایگان قابل دریافت است

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱

چندی پیش خبری جدید در مورد بازی HITMAN انتشار یافت، کاربران پلتفرم‌های مقصد این بازی می‌توانند اولین قسمت از این عنوان را در ساعات پایانی امروز به صورت رایگان دریافت کنند.

اخیرا IO Interactive یعنی سازنده عنوان نسبتا محبوب HITMAN، اعلام کرده است که اولین اپیزود از مجموعه بازی HITMAN تا ساعات پایانی امروز برای دانلود، رایگان است و بازیکنان را به دریافت و تجربه این عنوان تشویق کرده است. سازندگان اعلام کردند که این نسخه رایگان، شامل دو ماموریت ( به همراه تمامی میانپرده‌های بازی) ، دسترسی به بیش از ۴۰ چالش و ۱۷ اچیومنت و تروفی (دستاورد‌های دو پلتفرم پلی استیشن و ایکس باکس) خواهد بود.

همچنین افرادی که این نسخه رایگان را تا اتمام ساعت‌های امروز دانلود نمایند، می‌توانند تمامی پیشرفت‌ها و تمامی تجربه‌های (XP ها) جمع آوری شده در این نسخه رایگان را در صورت خرید نسخه کامل بازی، به آن منتقل کنند و از ادامه آن به تجربه بازی بپردازند. اخیرا نسخه کامل بازی دچار تخفیف‌های قابل توجه ای شده است.

در ادامه هانک اراک، مدیر عامل شرکت Io-Interactive اضافه کرد:

ما با افتخار و به عنوان اولین استودیو مستقل سازنده بازی HITMAN، تمامی بازیکنان را به تجربه رایگان این عنوان دعوت می‌کنیم. ما عاشقان بازی HITMAN هستیم و پیشنهاد ما به تمامی بازیکنان این است که این عشق را با خود همراه کنند. ما معتقدیم که این نسخه، بهترین بازی از سری مجموعه‌های HITMAN است . پس هرچه سریع تر عجله کنید و این بازی را به صورت رایگان امتحان کنید.

طبق این اطلاعات، اولین اپیزود از بازی HITMAN تا ساعات پایانی امروز قابل دانلود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید