جهان بازی Assassin’s Creed: Origins به بزرگی نقشه نسخه Black Flag این سری خواهد بود

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ، پلتفرم ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰

همانطور که پیش‌بینی می‌شد و شایعات منتشر شده حکایت داشتند، نسخه جدید سری محبوب Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed: Origins در جریان نمایشگاه E3 2017 از سوی شرکت یوبی‌سافت رونمایی و معرفی گردید و شاهد انتشار تصاویر، تریلرها و جزئیات زیادی از گیم‌پلی این نسخه متفاوت بودیم. اما به تازگی این شرکت فرانسوی جزئیاتی از نقشه این بازی و اندازه آن منتشر کرده است.

سری حماسی Assassin’s Creed از سنت عرضه سالیانه خود دور شده است تا شاهد اعمال مکانیک‌ها و ایده‌های جدید در آن باشیم. از آنجایی که جدیدترین قسمت این مجموعه که با نام Origins شناخته می‌شود و یک عنوان جهان باز است، بی‌شک دانستن اطلاعاتی از بزرگی و اندازه آن خالی از لطف نیست.

اولیور گِد (Olivier Ged) یکی از توسعه‌دهندگان این بازی در گفتگو با وب‌سایت Xboxygen اعلام کرد که نقشه بازی Assassin’s Creed: Origins به بزرگی چیزی است که در بازی Black Flag دیدیم؛ منتها اقیانوس نسخه چهارم این سری جای خود را به خشکی داده است.

امروزه نقشه بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag به دلیل بزرگی، جزئیات زیاد، تنوع و محیط‌های عجیب و غریب خود در یاد طرفداران این سری محبوب مانده است. با این وجود باید ببینیم که آیا شرکت یوبی‌سافت می‌تواند ایده‌های متفاوتی را در جدیدترین قسمت این سری در قیاس با نسخه Black Flag پیاده کند و از تکرار آن جلوگیری کند یا خیر. البته این مهم با توجه به نوآوری‌های در نظر گرفته شده برای Assassin’s Creed: Origins از جمله حضور حیوانات وحشی و سبک نوردی بیشتری از نظر توزیع اهداف تا حدودی قابل دستیابی است.

بازی Assassin’s Creed: Origins دارای یک سیستم مبارزه کاملاً جدید است که به لطف هوش مصنوعی تازه دشمنان، آن‌ها دیگر به صورت مکرر و مستقیم به شما حمله نخواهند کرد و مشابه یک نبرد واقعی از عناصر مختلف از جمله محیط بازی بهره خواهند برد. این عنوان شامل عناصر بازی‌های نقش‌آفرینی نیز می‌شود و از محیطی با طراحی متفاوت و چشم‌نواز بهره می‌برد و شاهد حضور حیواناتی از جمله شیرهای درنده خواهیم بود که کار را برای بازیکنان سخت خواهند کرد. همچنین همانطور که از تریلرهای این بازی پیداست، بازیکنان می‌توانند ضمن استفاده از اسب‌ها از شترها نیز جهت حمل و نقل خود استفاده کنند.

بازی Assassin’s Creed: Origins قرار است که در تاریخ جمعه ۵ آبان ماه (۲۷ اکتبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش مشخص شد که این بازی در کنار دیگر ساخته شرکت یوبی‌سافت یعنی Far Cry 5 از ویژگی نقشه کوچک (Mini-Map) محروم خواهند بود. همچنین مشخص شد که این عنوان دارای چند شخصیت قابل بازی خواهد بود. از سوی دیگر بیان گردید که Assassin’s Creed: Origins با رزولوشن ۴K واقعی بر روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اجرا نمی‌شود. در ادامه از این نشانی می‌توانید جدیدترین ویدئو از گیم‌پلی این بازی که مربوط به بخش مخفی‌کاری آن است را مشاهده کنید.

12345678910(8 رای, میانگین آرا 8٫63 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید