گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

اطلاعاتی از بخش چند نفره Call of Duty: WW2 منتشر شد

اخبار بازی ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶

Michael Condrey، بنیان گذار و مدیر عامل Sledgehammer تعدادی اطلاعات از بخش چند نفره‌ی عنوان منتشر نشده‌ی خود یعنی Call of Duty: WW2 منتشر کرد که شامل بروزرسانی‌ها، مهارت اسلحه‌ها و نوار سلامتی می‌باشد. برای آن‌هایی که با بخش چند نفره این سری آشنایی دارند چیزهای جالبی گفته شده است. اما برای آن‌هایی که تا به‌حال این سری را تجربه نکردند ممکن است فقط یک سری حرف های قلمبه سلمبه باشند!

اول از همه، مایکل کاندری تایید کرد که بخش مهارت‌های اسلحه فقط برای اسلحه‌های بخشی اعمال خواهد شد که شما در آن اسم نویسی کرده‌اید که واضحا کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما در واقع، مقداری گیج کننده می‌باشد. به عنوان نمونه مثالی که خود مایکل کاندری زد این بود که اگر شما وارد بخش پیاده نظام شده باشید فقط اسلحه‌های rifle می‌توانند سر نیزه داشته باشند.

مهارت اسلحه فقط برای اسلحه‌های بخشی است که شما در آن وارد شده‌اید. در بخش پیاده نظام فقط rifleها می‌توانند سرنیزه داشته باشند.

— Michael Condrey (@MichaelCondrey) June 17, 2017

و دوم اینکه، مایکل کاندری همچنین تعدادی راهنمایی برای طرفدارن بر روی توییتر خود منتشر کرد و گفته که اگر یکی از دشمنان، چتربازان​ طرف خود را برای کمک فرا بخواند. شما می‌توانید آنان را با شلیک کردن به چتر‌های نجاتشان مورد لطف خود قرار بدهید! او همچنین تایید کرد که Sledgehammer در حال بها دادن به بخش نوار امتیازات است.

شما می‌توانید. ما همچنین در حال بازگرداندن لول سلامتی و مهارت برای سربازان هستیم. و البته نگاه ویژه‌ای به بخش بهای نوار امتیازات کرده‌ایم.

— Michael Condrey (@MichaelCondrey) June 17, 2017

عنوان Call of Duty: WW2 اواخر امسال برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین شما می‌توانید ویدیو نمایش بازی در E3 2017 و ۱۳ دقیقه از بخش چند نفره‌ی بازی را از لینک های مربوطه تماشا کنید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی