گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش: گفته می‌شود مایکروسافت درحال توسعه عنوانی انحصاری شبیه به Horizon Zero Dawn می‌باشد

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵

در این که بازی Horizon Zero Dawn یکی از موفق ترین بازی‌های نسل هشت است شکی نیست. طبیعتا موفق شدن یک بازی، الهام گرفتن بازی‌های آینده همان سبک را از آن بازی موفق به دنبال دارد.حال یک تقاضای استخدام عجیب به این موضوع اشاره می‌کند که مایکروسافت درحال توسعه عنوانی شبیه به هورایزن برای کنسول‌های نسل هشت خود است. این تقاضا دو ماه پیش توسط فردی به نام Sandor Roberts منتشر شده‌ است که در آن درخواست استخدام برای فردی با توانایی طراحی محیط و از این قبیل کار‌ها بود.

در زیر می‌توانید اسکرین شاتی را از این پیغام مشاهده کنید:

الهام یا تقلید شرکت‌های رقیب از یکدیگر لزوما چیز عجیبی نیست مثلا در نسل شش سونی نیز بعد از موفقیت بازی Halo اکس باکس اورجینال عنوانی با نام Killzone را که در انحصار پلی استیشن ۲ بود معرفی کرد که به طرز جالبی همان استودیو سازنده‌ی هورایزن است.

در طی کنفرانس E3 2017 شرکت سونی از بسته‌ی الحاقی جدید این عنوان با نام The Frozen Wilds رونمایی شد. این بسته‌ی الحاقی ۱۹٫۹۹$( ۱۴٫۹۹ برای مشترکین پلاس) قیمت گذاری شده است، تاریخ عرضه دقیق آن مشخص نیست اما انتظار می‌رود که درسال جاری شاهد انتشار آن باشیم هم‌چنین به تازگی رئیس پلی استیشن Shawn Layden اعلام کرد که کار آن‌ها با هورایزن تا مدتی طولانی ادامه خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید