مدیر پلی‌استیشن ژاپن امیدوار است که Dragon Quest 11 باعث فروش بیشتر پی‌اس ۴ شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳

به‌تازگی، اسکوئر اینکس خبر از اتمام ساخت نسخه‌های ۳DS و پلی‌استیشن ۴ عنوان Dragon Quest 11 داده و همچنین، مدیر پلی‌استیشن ژاپن یعنی آتسوشی موریتا (Atsushi Morita)، طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی فامیتسو از اهمیت این بازی گفته است.

موریتا در طول مصاحبه‌ی جدیدش، به این موضوع اشاره کرده که Dragon Quest فرانچایزی بسیار محبوب و معروف است. همچنین از آن‌جایی که پس از مدتی طولانی، نسخه‌ی اصلی جدیدی از این سری منتشر می‌شود، نه‌تنها او به‌عنوان یک بازیکن انتظاراتی دارد، بلکه بسیار امیدوار است که Dragon Quest 11 باعث فروش بیشتر کنسول پلی‌استیشن ۴ شود.

در حالی که در غرب مدل‌های طلایی و نقره‌ای پلی‌استیشن ۴ موجود هستند، سونی می‌خواهد که در ژاپن، برروی عنوان Dragon Quest 11 تمرکز کند؛ همان‌طور که مدل ویژه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن را با نام Loto عرضه کرده است. علاوه بر این، از موریتا راجع به عرضه‌ی مدل‌های طلایی و نقره‌ای این کنسول در ژاپن پرسیده شده و وی در جواب، گفته است که شاید این اتفاق در آینده رخ دهد.

موریتا در خصوص انتشار Dragon Quest 11 برروی ۳DS، گفته است که تبلیغ و گسترش هرچه بیشتر آی‌پی Dragon Quest، امری بسیار مهم برشمرده می‌شود. به عقیده‌ی وی، رشد شور و هیجان نسبت به Dragon Quest نیز مهم است و سونی هم برروی تجربه‌ی عالی این عنوان در پلی‌استیشن ۴ تمرکز می‌کند.

طی این مصاحبه‌ی جدید فامیتسو، موریتا نظر خود درباره‌ی فروش بازی‌های ژاپنی را نیز به اشتراک گذاشته است. به نظر او، با این حال که سونی فروش خوبی در ژاپن دارد، ولی عناوینی وجود دارند که حتی در غرب و مناطق دیگر هم به خوبی به فروش می‌روند؛ مانند NieR: Automata ،Persona 5 و NiOh.

Dragon Quest 11 در ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد)، در ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۳DS عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید