کارگردان Need for Speed: Payback درمورد صحنه‌های اکشن بازی صحبت می‌کند

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰

Ghost Games – عنوان Need for Speed: Payback موجب می‌شود تا حس بودن در نقش قهرمان فیلم‌های اکشن به شما القا شود.

عنوان جدید سری Fast and Furious جذاب بنظر می‌رسد، درست است؟ فقط محض اطلاع یادآور می‌شویم که بنابر دلایلی Need for Speed: Payback نامگذاری شده! اگر احساس می‌کنید که ما درحال شوخی کردن هستیم، سخت در اشتباهید. Payback انفجاری، شیک و جذاب بنظر می‌رسد، و این دقیقا همان چیزی است که طرفداران را هیجان‌زده کرده است. استودیوی سازنده بازی یعنی Ghost Games نیز از این موضوع آگاه است – سازندگان برروی عنوانی ریسینگ /مسابقه‌ای کار می‌کنند که براساس آنچه که اعلام شده می‌خواهند تا حس بودن در نقش قهرمان‌ فیلم‌های اکشن به بازیکنان القا شود. کارگردان عنوان Need for Speed: Payback آقای ویلیام هو (William Ho) در گفتگو با وب‌لاگ پلی‌استیشن توضیح دادند که:

ما درنظر داریم تا کاری کنیم که بازیکنان احساس کنند در نقش قهرمان‌ فیلم‌های اکشن هستند. هنگامی که به تاریخچه فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی با موضوع تعقیب و گریزهای ماشینی می‌نگرید، درمیابید که بهترین قسمت فیلم زمانی است که سد راه و موجب واژگونی شخص دیگری می‌شوید. پس از آن دوربین خود را آماده می‌کنید و بصورت صحنه آهسته از به پرواز درآمدن، چپ کردن و تکه تکه شدن اتومبیل فیلم‌برداری می‌کنید، و با شنیدن صداهای تولید شده متوجه می‌شوید که کار خود را به نحو احسنت انجام داده‌اید. شما موفق شده‌اید تا صحنه قهرمانانه خود را رقم بزنید.

عنوان Need For Speed: Payback نیز قرار است درتاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید