کپکام برروی نسخه معرفی نشده‌ای از Resident Evil کار میکند

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶

هنوز یک سال کامل از انتشار آخرین نسخه از سری Resident Evil نمی‌گذرد اما ظاهرا شایعات نشان دهنده‌ی این هستند که کپکام پروژه‌ای جدید از سری اویل را در دست دارد که ممکن است نسخه‌ای جدید از این سری باشد.در یک مصاحبه با کارگردانان اویل ۷ آقای Kōshi Nakanishi و Yasuhiro Anpo کارگردان Resident Evil Revelations 2 آن‌ها اعلام کردند که برروی یک پروژه‌ی جدید از سری اویل کار می‌کنند.

Kōshi Nakanishi درباره‌ی رزیدنت اویل ۷ میگوید:

این دفعه من برروی ساختن یک بازی ترسناک تمرکز کردم اما نباید شخصیت‌ها و داستان‌های دیگر خود را فراموش کنیم.

وی هم چنان اضافه کرد:

با ساختن افکاری که رزیدنت اویل را به عنوان یک بازی ترسناک بشناسند کار ما در گسترش عناصر دیگر رزیدنت اویل آسان‌تر شد. هم‌چنین سازندگان زیادی از جمله خودم در کپکام هستند که عاشق رزیدنت اویل هستند و یک عنوان قابل ستایش در‌ دست توسعه قرار دارد. هنوز نمی‌توانم چیزی بگویم اما در‌‌‌حال حاضر برروی عنوانی خاص کار میکنم.

Yasuhiro Anpo اضافه کرد:

منتظر آن باشید.

باید به این مسئله دقت کرد که اشاره‌های آن‌ها می‌تواند نشان‌دهنده‌ی عنوانی جدید از سری رزیدنت اویل باشد یا به معنی بسته‌های الحاقی بیشتری برای Resident Evil ۷.

دو چیز اصلی درباره‌ی این مصاحبه وجود دارد که ممکن است به جدید بودن این عنوان اشاره کنند. اولا که اصل مصاحبه در تاریخ ۲۳ مارس منتشر شد که یک هفته بعد از آن بود که کپکام اعلام کرد Revelations به اکس باکس وان و پی‌اس۴ خواهد آمد. در ادامه تنها عناوینی از سری رزیدنت اویل که می‌دانیم قرار‌ است منتشر شوند Resident evil 2 remake و بسته‌ی الحاقی Not a hero برای رزیدنت اویل ۷ هستند. درهر دو صورت با عقل جور در نمی‌آید که کارگردان‌ها نام عنوانی که از قبل توسط کپکام در عموم تایید شده‌است را اعلام نکنند.

تا زمانی که از طرف خود کپکام این موضوع تایید نشود شک و تردید‌هایی وجود خواهد داشت اما باید به یادداشت که تهیه ‌کننده‌ی اجرایی RE7 آقای Jun Takeuchi در آوریل به این موضوع که اقدامات برای ساخت Resident Evil 8 در دست توسعه قرار دارند اشاره کرد، پس نباید آن را خارج از ذهن دانست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید