استودیوی مونولیت: ایکس‌باکس وان ایکس دیوانه‌وار قدرتمند است

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۱

باب رابرت که به‌عنوان کارگردان طراحی در Monolith کار می‌کند، نظر خود را در رابطه با کنسول قدرتمند مایکروسافت اعلام داشت.

Middle-earth: Shadow of War قرار است به‌صورت ۴K برروی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا شود و می‌خواهد به‌عنوان یکی از بازی‌هایی که قدرت ایکس‌باکس وان ایکس را نشان می‌دهد، انتشار گردد.

حال باب رابرت که به‌عنوان کارگردان طراحی بصری در بازی Middle-earth: Shadow of War فعالیت می‌کند، قدرت وان ایکس را دیوانه‌وار خوانده و بهترین نسخه بازی را از آن وان ایکس می‌داند.

حقیقتا کنسول دیوانه‌وار قدرتمندی است. زیباترین نسخه بازی Middle-earth: Shadow of War برروی ایکس‌باکس وان ایکس خواهد بود. کیت توسعه‌ای که مایکروسافت در اختیار ما قرار داده نیز بسیار سریع‌تر است و باعث می‌شود بتوانیم در چند ثانیه کل دنیای بازی را بارگذاری کنیم و این معرکه است چراکه می‌توانیم سریعا تغییرات خود را مشاهده کنیم؛ اما این پایان ماجرا نیست، برای بازی‌باز هم بارگذاری بسیار سریع است. یکی از نکاتی که در ابتدای عرضه کنسول‌های نسل هشتم شاهد بودیم، ارائه رم بالا بود اما در عین حال شاهد آن بودیم که زمان بارگذاری بازی‌ها به شدت بالا رفت اما با کنسول ایکس‌باکس وان ایکس حقیقتا بارگذاری سریع اتفاق میوفتد.

پیش‌نمایش تازه‌ای نیز از بازی منتشر شده که استودیوی Monolith گیم‌پلی تازه‌ در کنفرانس اخیر مایکروسافت به ما نشان داد. پیش‌نمایش کنفرانس پی‌سی گیمینگ هم در اینجا قابل مشاهده خواهد بود. ویدیویی دیگری نیز انتشار یافته که برروی سیستم شخصی‌سازی بازی تمرکز دارد، شما می‌توانید این ویدیو را در اینجا مشاهده کنید. همچنین طبق اعلام توسعه‌دهندگان  Middle-Earth: Shadow Of War بازی آن‌ها تکمیل کننده افسانه‌های تالکین خواهد بود.

مایکل دِ پلاتر (Michael de Plater) از استودیوی مونولیث (Monolith) در گفتگو با «EDGE»، در خصوص جاه‌طلبی‌های بازی Middle-Earth: Shadow of War و همچنین پیشرفت‌هایی که وی در نظر دارد این عنوان در قیاس با نسخه‌ی اول خود، یعنی Middle-Earth: Shadow of Mordor، کرده که در اینجا قابل مشاهده است.

عنوان Middle-earth: Shadow Of War قرار است در تاریخ ۱۰ اکتبر مصادف با(۱۸ مهر سال ۱۳۹۶) برروی پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر شود، این بازی از قابلیت Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد همچنین Middle-earth: Shadow Of War از دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس اسکورپیو نیز پشتیبانی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید