عناوین Assassin’s Creed Origins و Far Cry 5 از قابلیت «نقشه کوچک» بی‌بهره‌اند

27 خرداد 1396 - 23:15

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی تائید کرده است که دو بازی Assassin’s Creed: Origins و Far Cry 5 که از مهم‌ترین عناوین این شرکت نرم‌افزاری فرانسوی هستند که در ماه‌های آینده وارد بازار خواهد شد، قابلیت «نقشه کوچک» را نخواهند داشت.

دو عنوان Assassin’s Creed: Origins و Far Cry 5 متکی به ویژگی «نقشه کوچک» نخواهند بود چراکه کاوش و جستجو در محیط آن‌ها نسبت به گذشته بیشتر مرتبط به غریزه و جنبش خواهد بود. علاوه بر این، در بازی Far Cry 5 هیچ برج رادیویی (Radio Tower) وجود نخواهد داشت.

بازیکنان می‌توانند در مکان‌های وسیع مونتانا و مصر حرکت کنند و به کاوش در آن‌ها بپردازند. همچنین بازیکنان می‌توانند با استفاده از دوربین‌های دیجیتال و عقاب به بررسی محیط اطراف خود بپردازند و پس از آن نیز نقاط مورد علاقه بازیکن قابل مشاهده است. این انتخاب شرکت یوبی‌سافت بی‌شک نشانگر آن است که این شرکت فرانسوی در تلاش برای ایجاد تغییری در بازی‌های جهان باز (Open World) است.

اگرچه دو بازی Assassin’s Creed: Origins و Far Cry 5 با یکدیگر تفاوت‌های بسیار دارند، اما یکی از قابل توجه‌ترین ویژگی‌های مشترک این دو، مبارزات و تاکید بر آن‌هاست.

بازی Assassin’s Creed: Origins مقرر است که در تاریخ جمعه ۵ آبان ماه (۲۷ اکتبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد. از سوی دیگر، بازی Far Cry 5 نیز در تاریخ سه‌شنبه ۸ اسفند ماه (۲۷ فوریه ۲۰۱۸) بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید