بازی SUPERHOT بزودی به پلی‌استیشن راه می‌یابد

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰

در اطلاعیه‌ای که به تازگی در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن منتشر شده، آمده است که بازی تیراندازی اول شخص و تحسین شده SUPERHOT به زودی به پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌ آر راه خواهد یافت. اگرچه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نشده است، اما با توجه به تریلر منتشر شده از SUPERHOT در جریان رویداد E3 2017، این عنوان در فصل تابستان سال جاری برای پلتفرم‌های اشاره شده عرضه خواهد گردید.

همچنین اخیراً تام کچمارچیک (Tom Kaczmarczyk)، تولیدکننده این بازی، در اطلاعیه منتشر شده در وبلاگ پلی‌استیشن خبر از عرضه SUPERHOT برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی آر در هفته‌های آینده داد.

اگر هیچ پیش‌زمینه‌ای در خصوص این بازی ندارید باید بگوئیم که SUPERHOT نوع جدیدی از یک بازی تیراندازی است که از مکانیک جالبی بهره می‌برد. همه چیز در این عنوان (از جمله دشمنان، گلوله‌ها و حتی خود زمان) تنها زمانی به حرکت درمی‌آیند که شما به عنوان بازیکن حرکت کنید. اگر متوقف گردید، بنابراین بقیه چیزها نیز متوقف می‌شوند. علاوه بر این مورد، حرکت بقیه اشیاء حاضر در بازی SUPERHOT بستگی به میزان سرعت حرکت شما دارد. یعنی اگر به صورت آهسته حرکت کنید، قادر خواهید بود تا از تیرهای شلیک شده به سمت خود رهایی یابید.

در حال حاضر بازی SUPERHOT برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس قرار دارد. این بازی در زمان عرضه توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند و چندین و چند جایزه برای سازندگان خود به ارمغان آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید