گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

Assassin’s Creed Origins با رزولوشن ۴K Native در اکس‌باکس وان اکس اجرا نخواهد شد

Xbox One X/S ، اخبار بازی ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴

با وجود این‌که عنوان Assassin’s Creed Origins با رزولوشن ۴K واقعی (Native) بر روی کنسول اکس‌باکس وان اکس اجرا نخواهد شد، ولی باز هم گرافیک این عنوان در کنسول مذکور عالی به‌نظر می‌رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

نمایش اصلی عنوان Assassin’s Creed Origins در جریان کنفرانس مایکروسافت در مراسم E3 2017 بود که طی آن، تریلرهایی از اجرای این بازی پرطرفدار بر روی جدیدترین کنسول از خانواده‌ی اکس‌باکس وان منتشر شد. تریلرهای این بازی کاملا in game بودند و با کیفیت ۴K به‌نمایش درآمدند.

از همین روی سایت دیجیتا فاندری، به بررسی این ویدئوها پرداخت و سعی کرد همه‌ی جزئیات فنی آن‌ها را به‌دست آورد.

 بازی بسیار شفاف به‌نظر می‌آید و دارای سطح شفافیت بصری بالاتری نسبت به عناوینی‌ست که با رزولوشن ۱۴۴۰p بر روی کنسول پلی‌استیشن پرو اجرا می‌شوند. حال آیا مایکروسافت به وعده‌اش عمل کرده؟ آیا رزولوشن بازی ۴K واقعی است؟

باید گفت که در زمینه‌ی نمایش رزولوشن ۴K واقعی، Assassin’s Creed Origins کمی ضعیف عمل می‌کند. شرکت تمرکز اصلی‌اش را با استفاده از رندر شطرنجی، بر روی قابلیت HUD کنسول اکس‌باکس وان اکس گذاشته است. البته باید گفت معیارهای اولیه همه‌ی مشخصات را دربر نمی‌گیرند.

ما هنوز اطلاعاتی درباره‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن پرو بازی به‌دست نیاورده‎ایم؛ اما اینکه Assassin’s Creed Origins با رزولوشن ۴K واقعی برای اکس‌باکس وان اکس منتشر نمی‌شود چیز عجیبی نیست و باید انتظار این موضوع را برای چند بازی دیگر نیز داشته باشیم، چون چندی پیش اعلام شد برخی سازندگان برای رندر کردن عناوین‌شان از رندر شطرنجی استفاده خواهند نمود.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی