بهینه‌سازی Gears of War 4 بر روی ایکس‌باکس وان ایکس

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳

مایکروسافت در E3 امسال اعلام کرد که برای چند عنوان جاری ایکس‌باکس​ وان، بروزرسانی برای رزولوشن ۴k و بهبود افکت های آنان بر روی ایکس‌باکس وان ایکس منتشر می‌کند. همچنین ما می‌دانیم که بهبود بازی های پلی‌استیشن ۴ بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو چقدر هزینه و زمان بر بودند ولی آیا این قضیه برای ایکس‌باکس وان ایکس نیز صدق می‌کند؟

Gears of War 4 یکی از بازی‌های سبک تیراندازی ۲۰۱۶ است که به گفته کارگردان فنی آن Mike Rayner برای ایکس‌باکس وان ایکس بهینه خواهد شد. همچنین بر طبق مصاحبه‌ای که Larry Hryb در سالن بزرگ نمایشگاه E3 با مایک راینر انجام داد او گفت، زمانی که بازی بر روی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا شود مقداری قدرت پردازشی برای بهبود افکت‌های تصویری آن باقی خواهد ماند.

برخی از این بهبود‌ها، شکلی بهتر از بازتاب های محیط، سایه‌های پویا و البته بافت‌های ۴k بوجود می‌آورند. بنابراین زمانی که بازی هنوز با ۳۰ فریم اجرا می‌شود این بهبود‌ها به همراه رزولوشن ۴k شکلی بهتر از بازی را تشکیل می‌دهند. همچنین راینر متذکر شد که مقایسه نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی بازی با آن تنظیمات متعدد با کنسول ایکس‌باکس وان کار اشتباهی است. و در آخر او به این مسئله اشاره کرد که بازی در حالت ۴K و ۳۰ فریم در بخش داستانی و ۶۰ فریم در بخش چند نفره بر روی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا خواهد شد.

کنسول ایکس‌باکس وان ایکس در ۷ نوامبر به صورت جهانی عرضه می‌شود و انتظار می‌رود این بروزرسانی نیز برای Gears of War 4 همزمان با آن منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید