E3 2017 | ایکس‌باکس وان‌ایکس می‌تواند بصورت عمودی نیز قرار داده شود

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹

شما می‌توانید درصورت نیاز کنسول ایکس‌باکس وان‌ایکس خود را با استفاده از لوازم‌جانبی درنظر گرفته شده، بصورت عمودی نیز قرار دهید.

درست مثل ایکس‌باکس وان‌اِس، کنسول جدید و قدرتمند ایکس‌باکس وان‌ایکس می‌تواند بصورت عمودی نیز قرار داده شود. مدیر بخش ایکس‌باکس آقای آلبرت پنلو (Albert Penello) درصفحه توئیترش تائید کرد که می‌توانید با استفاده از لوازم‌های جانبی که مایکروسافت بصورت جداگانه عرضه خواهد کرد، کنسول خود را درحالت عمودی قرار دهید. پنلو اظهار کرد:

بلی، امکان قرار دادن کنسول بصورت عمودی نیز وجود دارد.

پایه عمودی کنسول وان‌اِس قیمتی معادل ۲۰ دلار دارد. باتوجه به اینکه ایکس‌باکس وان‌ایکس از وان‌اِس کوچک‌تر است، احتمال دارد پایه جدیدی برای آن طراحی شود، اما ظاهرا هم‌اکنون هیچ صفحه‌ای برای این محصول در وب‌سایت مایکروسافت ایجاد نشده است.

کنسول ایکس‌باکس وان‌ایکس قرار است درتاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) و با قیمت ۵۰۰ دلار عرضه گردد. وب‌سایت GameSpot نیز درهفته گذشته مصاحبه‌ای درمورد نحوه قیمت‌گذاری کنسول جدید ایکس‌باکس وان‌ایکس با مایکروسافت ترتیب داد، و مایکروسافت معتقد است که در بازار هیچ کنسولی که قابلیت‌های وان‌ایکس را ارائه دهد وجود ندارد. برای مشاهده سایر اخبار منتشر شده از کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت می‌توانید گیمفا را بعنوان مرجع خود انتخاب نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید