نسخه ویژه کالکتور عنوان Wolfenstein II: The New Colossus معرفی شد

مهیار امیدی
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - 11:15

چندی پیش، نسخه ویزه کالکتور عنوان مورد انتظار Wolfenstein II: The New Colossus معرفی شد و جزئیات آن نشر گردید، در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتر را مطالعه کنید.

همان طور که می‌دانید، در کنفرانس روز یکشنبه کمپانی بتسدا (Bethesda) در رویداد بزرگ E3 2017، نسخه جدیدی از سری بازی محبوب Wolfenstein با نام Wolfenstein II: The New Colossus معرفی شد و قصد دارد ادامه نسخه Wolfenstein: The New Order را روایت کند.

در این نسخه جدید نازی ها توانسته اند به طور کامل آمریکا و از جمله شهرهایی مثل نیو مکزیکو (New Mexico)، منتهن ( Manhattan) و نیو اورلینز (New Orleans) را تصرف کنند. حال این شما هستید که باید به کشور خود بازگردید و سرزمین را دست نازی ها نجات دهید. با بازگشت شخصیت اصلی، گروهی با عنوان گروه مقاومت شکل می‌گیرد که افراد هم عقیده شما در آن عضو هستند و قصد دارند به حکومت نازی ها پایان دهند.

حال از همه این ها گذشته، طی جدیدترین اخبار پیرامون این بازی، نسخه ویژه کالکتور عنوان Wolfenstein II: The New Colossus معرفی شده است و می‌تواند برای افراد علاقه مند به جمع آوری این نسخه ها، جالب باشد.

به صورت کلی این نسخه، شامل یک اکشن‌فیگور (action figure) 12 اینچی از شخصیت اصلی بازی یعنی BJ Blazkowicz است که در کنار آن، چند اسلحه ، یک تبر و یک ژاکت چرمی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. همچنین یک پوستر جداگانه از این بازی، درون این کالکتور وجود دارد.

در ادامه بسته بندی و استایل این کالکتور با الگو برداری از دهه ۶۰ میلادی ساخته شده که به زیبایی آن اضافه کرده است. اکشن‌فیگور شخصیت اصلی به همراه یک نسخه از بازی درون قاب فلزی شکیل قرار داده شده است. طبق اعلام سازندگان این نسخه از بازی با قیمت ۱۰۰ دلار عرضه می‌شود.

تصویر این نسخه ویژه بازی:

عنوان Wolfenstein II: The New Colossus به ساخته استودیو MachineGames در تاریخ ۲۷ اکتبر مصادف با ۵ آبان ماه برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید