مشخصات سیستم مورد نیاز Forza Motorsport 7 برای رایانه‌های شخصی اعلام شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴

چندی پیش، شرکت مایکروسافت (Microsoft)، به صورت رسمی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Forza Motorsport 7 را اعلام کرد، این مشخصات در ادامه قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید، عنوان Forza Motorsport 7 یکی از برگ برنده‌های حال حاظر ایکس‌باکس و مایکروسافت است که در طول کنفرانس روز یکشنبه مایکروسافت، در رویداد E3 2017، معرفی شد.

مثل همیشه این بازی با دست هایی پر به نمایش در آمد و توانست طرفداران را شگفت زده کند. همچنین قبل تر اعلام شد که بازی Forza Motorsport 7 دارای ۷۰۰ نوع اوتومبیل خواهد بود که واقعا رقمی فوق العاده است و نشان می‌دهد سازندگان توجه زیادی بر روی این بخش و تنوع آن دارند. طبق گفته سازندگان، بازیکنان می‌توانند این بازی را با کیفیت ۴K و نرخ فریم ریت ۶۰ بر روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس تجربه کنند.

حال از همه این ها گذشته، مایکروسافت مشخصات سیستم مورد نیاز Forza Motorsport 7 را برای رایانه‌های شخصی اعلام کرده است و به افرادی که قصد خرید این بازی را برای سیستم خانگی خود دارند، پیشنهاد می‌شود این مشخصات را مطالعه کنند.

در سیستم مورد نیاز اجرای بازی بر روی حداقل کیفیت، آمده است که بازیکنان حداقل بازی از ۸ گیگابایت رم برخوردار باشند و کارت گرافیک NVIDIA GTX670 را دارا باشند. همچنین حدس زده می‌شود با کارت گرافیک GTX980Ti، بازیکنان می‌توانند این عنوان را با کیفیت ۴K و فریم ریت ۶۰ بازی کنند.

در ادامه می‌توانید این مشخصات را به صورت کامل تر مشاهده کنید:

سیستم مورد نیاز حداقل:
سیستم عامل: Windows 10
Architecture: x64
Keyboard: Integrated Keyboard
Mouse: Integrated Mouse
DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
رم : ۸ GB
ظرفیت گرافیک : ۲ GB
پردازنده : Intel i5-750 2.67 GHz
Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

سیستم عامل : Windows 10
Architecture: x64
Keyboard: Integrated Keyboard
Mouse: Integrated Mouse
DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
رم : ۸ GB
ظرفیت گرافیک : ۴ GB
Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید