Shadow of the Colossus برروی پلی‌استیشن ۴ یک بازسازی کامل خواهد بود

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴

Shadow of the Colossus با اینکه یک بازسازی است اما تم اصلی بازی همچنان حفظ خواهد شد.

سورپرایز بزرگ شرکت سونی در مراسم E3 امسال معرفی نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Shadow of the Colossus بود، اما سوال اینجاست که نمایش آن‌ها نشان دهنده چه چیزی بود؟ نسخه ریمستر این عنوان هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۳ در دسترس است، بنابراین نسخه معرفی شده دقیقا چه تفاوت‌هایی خواهد داشت؟

مدیرعامل بخش سرگرمی‌های شرکت سونی آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) درمصاحبه با مجله فامیتسو (Famitsu) جزئیاتی از نسخه بازسازی شده عنوان Shadow of the Colossus را ارائه کردند. و این مصاحبه توسط وب‌سایت Siliconera ترجمه شده است. آقای یوشیدا توضیح دادند:

این یک بازسازی است. محتوای بازی مانند نسخه اصلی آن است، اما تمامی موارد مجدد طراحی خواهند شد. با خود فکر کردم که اگر قرار است Shadow of the Colossus را برروی پلی‌استیشن ۴ بیاوریم، می‌توانیم از تکنولوژی‌های موجود استفاده نمائیم. استودیوی Bluepoint مسئولیت توسعه نسخه ریمستر عناوین ICO و Shadow of the Colossus را برروی کنسول پلی‌استیشن ۳ داشت. بنابراین ما با روش کاری آن‌ها بخوبی آشنا هستیم.

نکته جالب توجه صحبت‌های یوشیدا این بود که: عنوان Shadow of the Colossus در مسیری خاص و جذاب قدم گذاشت. این بازی شبیه هیچ یک از عناوین سوم‌شخص زمان خودش نبود، و همچنان هم نیست. بنابراین این ویژگی از بازی نیز در نسخه بازسازی شده وجود خواهد داشت و تجربه آن شامل القای حس نسخه اصلی خواهد بود.

نسخه بازسازی شده و اصلی، هردو یکی هستند. اما بازیکنان ترجیح می‌دهند شاهد تغییراتی دربازی درطول این مدت طولانی باشند، بنابراین ما بدنبال اجرای راه‌های مدرن‌تری برای انجام بازی هستیم.

یوشیدا اظهار کرد:

و البته شما می‌توانید به این بازی همانند نسخه اصلی آن بنگرید، اما چیزی که ما درتلاشیم تا به نمایش بگذاریم این است که نسخه اصلی بازی با استفاده از تکنولوژی روز چقدر باشکوه خواهد بود.

نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Shadow of the Colossus برای انتشار درسال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است. تریلر معرفی این عنوان طی مراسم E3 امسال را می‌توانید در گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید