تماشا کنید: ویدئو گیم پلی جدیدی از Life is Strange: Before the Storm منتشر شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹

همان طور که اطلاع دارید، بازی Life is Strange: Before the Storm در طول کنفرانس روز یکشنبه شرکت مایکروسافت (Microsoft)، معرفی شد. در ادامه می‌توانید ویدئو گیم پلی جدید این عنوان را مشاهده کنید.

بدون شک، عنوان Life is Strange یکی از پرطرفدار ترین عناوین اپیزودیک در سال‌های اخیر بوده که توانست به خوبی نظر طرفداران این سبک از بازی‌ها را به خود جلب کند، حال چه چیزی بهتر از اینکه نسخه بعدی این عنوان برای طرفداران بازی معرفی شود؟

عنوان Life is Strange: Before the Storm به ساخته استودیو دک‌ناین‌گیمز (Deck Nine Games ) در تاریخ ۳۱ آگوست مصادف با ۹ شهریور برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در قالب ۳ اپیزود منتشر خواهد شد.

بعد از معرفی رسمی و چند دقیقه ای از این بازی در طول کنفرانس، در پایان آن شاهد به نمایش در آمدن ویدئو گیم پلی ۲۰ دقیقه از این بازی بودیم که هم اکنون در ادامه قابل دانلود و مشاهده است. داستان بازی هم در مورد همان شخصیت کلوئی پرایس (Chloe Price) است که در این نسخه جدید ۱۶ سال سن دارد و رابطه دوستی را با شخصیت Rachel Amber برقرار کرده است. در طول داستان بازی، این دو دوست مشکلات بزرگی خواهند داشت که باید به صورت مشترک به یکدیگر کمک کنند.

ویدئو گیم پلی بازی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید