تماشا کنید: یک شخصیت قابل بازی دیگر برای Crash Bandicoot N. Sane Trilogy معرفی شد

AminTSL
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - 23:02

اکتیویژن ناشر بازی و توسعه‌دهنده‌ی بازی Travelers Tales شخصیت Coco Bandicoot را برای بازی خود یعنی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy معرفی کردند. در حقیقت، شما امکان این را خواهید داشت که تمام بازی را با Coco بازی نمایید.

Coco Bandicoot خواهر باهوش و بامزه Crash Bandicoot شخصیت اصلی بازی می‌باشد. Coco در دو نسخه اول این سری قابل بازی نبود اما با این حال در نسخه‌ی سوم حضور داشت. بازیکنان می‌توانند در هر کجای بازی که بخواهند  Coco و Crash را با هم تعویض کنند.

کسانی که در E3 امسال حضور داشتند می‌توانند در لابی نمایشگاه تا فردا یعنی ۱۳ ژوئن بازی با شخصیت Coco را در نسخه‌ی دموی آن تجربه نمایند.

به همراه اعلام این خبر، اکتیویژن همچنین نمایشی از گیم‌پلی بازی به همراه شخصیت Coco منتشر کرد که می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

برای آن‌هایی که نمی‌دانند، Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه‌ی ریمستر از این سری بازی می‌باشد که شامل نسخه‌های Crash Bandicoot ، Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot: Warped می‌باشد.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy درست چند هفته‌ی دیگر، یعنی ۳۰ ژوئن به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو با پشتیبانی از ۴k در دسترس خواهد بود.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید