فیل اسپنسر از لغو شدن Scalebound و امیدواری‌اش برای همکاری دوباره با کامیا می‌گوید

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵

چندین ماه از لغو شدن بازی Scalebound و ابراز ناراحتی پلاتینیوم گیمز، فیل اسپنسر و هیدکی کامیا برای این اتفاق می‌گذرد، اما به‌تازگی، فیل اسپنسر محبوب طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت ژاپنی GameWatch، باری دیگر توضیحاتی در این خصوص داده است.

اسپنسر در این مصاحبه‌ی جدید، احترام زیادش نسبت به تمامی اعضای پلاتینیوم گیمز را نشان داده و گفته که ناراحتی طرفداران برای لغو شدن شدن Scalebound را درک می‌کند و درس‌های بسیاری از آن گرفته است.

در طول توسعه‌ی طولانی اما نیمه‌کاره‌ی Scalebound، مایکروسافت و پلاتینویم گیمز تجارب زیادی از یکدیگر کسب کرده‌اند. اسپنسر نیز به منحصر به فرد بودن پلاتینیوم گیمز باور دارد و همچنین امیدوار است که دوباره فرصت همکاری با هیدکی کامیا را پیدا کند.

اسپنسر معتقد است که Scalebound بسیار زود معرفی شد، درحالی که پلاتینیوم گیمز درگیر ساخت بازی‌های بزرگ و متفاوت نسبت به عناوین موجود بود.

معرفی زودهنگام این عنوان، باعث شد که به‌طور کلی، روند توسعه و سازندگان آن تحت تاثیر و فشار باشند و موانعی بر سر راه آن‌ها قرار گیرند. در نتیجه، این سختی‌ها باعث شدند که سازندگان راجع به ارائه‌ی بازی مطلوب خود و طرفداران، دچار تردید شوند و تصمیم به لغو آن بگیرند.

 در آخر، اسپنسر توضیح داد که سازندگان ژاپنی، باید بیشتر در جهان شناخته شوند و عناوین خود را ارائه کنند و تیم سازنده‌ی Final Fantasy 15 با کارگردانی هاجیمه تاباتا را مثال خوبی برای بیان این موضوع دانست. او همچنین به این موضوع اشاره کرد که علاقه‌ی بازی­‌بازان ژاپنی به کنسول‌ها در حال افزایش بوده و این درحالی است که سازندگان این کشور نیز همچنان نوآور هستند و به ایجاد یک کلاس خاص برای خود در سطح جهانی ادامه می‌دهند. علاوه بر این‌ها، اسپنسر از سازندگان بازی‌های کنسولی که به دنیای گوشی‌های هوشمند کوچ کرده‌اند، می‌خواهد که باری دیگر به تخصص اصلی خود بازگردند.

با این حال که مایکروسافت شرکتی آمریکایی به حساب می‌آید، اسپنسر بر این باور است که توسط پلتفرم گیمینگ این شرکت، همچنان می‌توان با طرفداران بازی‌های ژاپنی ارتباط برقرار کرد و از آن‌ها بازخورهای مختلف کسب نمود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید