E3 2017 | اطلاعات جدیدی از عنوان Spider-Man منتشر شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶

کارگردان خلاق عنوان Spider-Man اطلاعات بیشتری را از ابرقهرمان استودیوی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) به اشتراک گذاشت.

بدنبال نمایشی از عنوان Spider-Man درکنفرانس E3 شرکت سونی، کارگردان خلاق بازی آقای Bryan Intihar پس از اتمام کنفرانس و درپوشش زنده یوتیوب، اطلاعات بیشتری را به اشتراک گذاشت. جهان‌باز موجود در Spider-Man در “شهر بزرگ منتهن” رقم خواهد خورد و شما آزادانه می‌توانید به هرطرف که می‌خواهید بروید. این عنوان با هدف “هیچ مانعی نباید بر سر راه بازیکنان قرار گیرد” کار ساخت خود را آغاز نمود. المان‌های پارکور موجود در بازی می‌توانند با هرموقعیتی سازگار شوند.

برای شرح سیستم مبارزات در Spider-Man تیم از کلمه “حرکات آکروباتیک” استفاده کرده است و شامل مجموعه‌ای از نبردهای زمینی و هوایی، تار اندازی، محیط‌های موجود در بازی و حتی ابزارهایی می‌شود که این حس را به شما القا کند که درمیادین نبرد درحال انجام بازی پینگ-پنگ هستید. این عنوان دردنیای منحصر بفرد خود ساخته و پرداخته خواهد شد، و دراین بازی پیتر پارکر ۲۳ ساله است و از زمان تبدیل شدنش به اسپایدرمن مدتی می‌گذرد. او در موقعیت کاراکتر اسپایدرمن به درجه‌ای از تسلط رسیده است. درهمین حال، وی سرگرم کش و قوس‌های زندگی شخصی خود می‌باشد، تلاش می‌کند که نظم زندگی خود را حفظ نماید. او بتازگی از دانشگاه فارق التحصیل شده و کار پیدا کرده است. این نوع تضاد بخشی از داستان بازی هستند.

تریلر پخش شده درجریان کنفرانس سونی مراحل اولیه بازی را نمایش می‌دهد. اسپایدرمن دشمنی را از پا درآورده و گروهی جدید بر سر راه وی قرار می‌گیرند. گروهی بنام Inner Demons که درحال بازگشت به قلمرو خود هستند. آن‌ها توسط فردی بنام Martin Li (آقای منفی) رهبری می‌شوند و درواقع پیتر پارکر او را می‌شناسد. آقای Intihar به این نکته اشاره کرد که داستان بازی “یک داستان بزرگ” است و درحال حاضر آن‌ها فقط از گیم‌پلی Spider-Man صحبت کرده‌اند. و بنابر گفته‌های وی، شخصیت پیتر پارکر درطول بازی “بخوبی” نمایش داده خواهد شد.

داستان Spider-Man درمورد مردی در پشت نقاب است، به همان اندازه که به زندگی شخصی خود می‌پردازد، و پیتر چه در داستان و چه در گیم‌پلی بازی بدنبال کسب تجربه‌های بیشتر است.

براساس اعلام سازندگان این عنوان هیچ ارتباطی با فیلم‌سینمایی Spider-Man: Homecoming ندارد. استودیوی اینسومنیاک گیمز می‌خواستند داستان متفاوتی را روایت کنند و کمپانی مارول نیز از این کار استقبال نموده است. لازم بذکر است تریلری که درطول کنفرانس سونی پخش شد برروی کنسول پلی‌استیش ۴ پرو و با رزولوشن ۴k به اجرا درآمده بود. و حضار داخل سالن مراسم E3 نیز قادر بودند تا بازی را بصورت HDR مشاهده کنند. تریلر منتشر شده درجریان کنفرانس شرکت سونی را می‌توانید از طریق گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید