گیفت کارت
گیفت کارت

پروژه اسکورپیو اوایل کنفرانس مایکروسافت نمایش داده خواهد شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶

دیگر بیشتر از این نیاز نیست منتظر بمانید تا تمام اطلاعات مورد نیاز برای پروژه اسکورپیو را بدانید! همه می‎دانیم که ساعت ۱:۳۰ بامداد کنفرانس مایکروسافت شروع خواهد شد و البته کمی بیشتر از ۹۰ دقیقه به طول خواهد انجامید. پس ممکن است بپرسید که اطلاعات کامل پروژه اسکورپیو اوایل کنفرانس خواهد بود یا باید تا آخر آن منتظر ماند.

رئیس بازاریابی استودیو‎های بازی مایکروسافت Aaron Greenberg امروز در توئیتر به این سوال جواب داد که این کنسول جدید در اوایل کنفرانس نمایش داده خواهد شد و طرفداران مجبور نخواهند بود زیاد منتظر بمانند.

افتتاحیه مختصر ما را از دست ندهید. همه می‎خواهند قدرتمند‎ترین کنسول جهان را ببینند و شما نیاز نیست بیشتر از این منتظر بمانید.
Aaron Greenberg (@aarongreenberg) June 11, 2017

گرینبرگ همچنین اشاره کرد که که امروز را “یک روز خیلی خاص” در نظر می‎گیرد. و او را یاد زمانی می‎اندازد که ۱۶ سال پیش اولین ایکس‎باکس عرضه شد.

امروز روز خاصی است و مرا یاد احساسی می‎اندازد که ۱۶ سال پیش داشتم.امروز یک زمان بزرگ دیگر در تاریخ ایکس‎باکس خواهد بود. FeelTruePower#
— Aaron Greenberg (@aarongreenberg) June 11, 2017

همچنین فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس‎باکس نیز کامنتی قرار داد و اشاره کرد که تمام افکارش با تیمش خواهد بود و او می‎خواهد همان فدارکاری را نشان دهد که آنان در کارشان دارند.

من درباره‎ی تیمم فکر می‎کنم، و می‎دانم آنان دارند تماشا می‎کنند. من می‎خواهم فداکاری را به ‎آنان نشان دهم، همانطور که آنان در کارشان فداکارند.
— Phil Spencer (@XboxP3) June 11, 2017

اسپنسر همچنان از تمام طرفداران ایکس‎باکس به خاطر شور و شوقی که دارند تشکر کرد، و برای آنان E3 بزرگی را آرزو کرد.

این بازیکنان و طرفداران ایکس باکس هستند که این روز را خاص کرده اند. شور و شوق شما برای بازی است که به ما انگیزه می‎دهد. E3 بزرگی را برای شما آرزو می‎کنم و امیدوارم که خوش بگذرد.
— Phil Spencer (@XboxP3) June 11, 2017

چیزی که در کنفرانس مایکروسافت مشخص است قیمت ایکس‎باکس اسکورپیو خواهد بود که چه مورد توجه قرار بگیرد یا نه خبر بزرگی در نظر گرفته می‎شود. هر چند که جف کیلی زود تر به طور زنده در پوشش E3 یوتیوب به قیمت ۴۹۹ دلاری اسکورپیو اشاره کرد اما تا الان هیچگونه خبر رسمی از سوی مایکروسافت منتشر نشده اما به طور قطع تا چند ساعت آینده مشخص خواهد شد.
در آپریل امسال مشخصات سخت افزاری تحسین‎برانگیز پروژه اسکورپیو و قدرت ۶ ترافلاپس آن مشخص شد. همچنین دیروز در طی کنفرانس EA اشاره شد که بازی Madden NFL 18 پشتیبانی ویژه‎ای از این کنسول خواهد داشت و اسکورپیو یک پلتفرم قدرتمند است که به موقع می‎آید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید