گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش: براساس صحبت‌های جف کیلی قیمت اسکورپیو ۴۹۹ دلار خواهد بود

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸

جف کیلی (Geoff Keighley) با اطمینان اعلام کرد که قیمت پروژه اسکورپیو مایکروسافت ۴۹۹ دلار خواهد بود.

افراد بسیاری از زمان معرفی اسکورپیو تا به امروز مشغول نظریه پردازی درمورد قیمت آن بوده‌اند، اما روزنامه‌نگار بازی‌های ویدئویی و مجری تلویزیونی آقای جف کیلی امروز در صفحه توئیتر خود پستی قرار داد که بنظر می‌رسد بیشتر از یک نظریه معمولی باشد.

هم‌اکنون با اعتماد بنفس می‌توانم بگویم که قیمت پروژه اسکورپیو ۴۹۹ دلار است. امشب شاهد معرفی آن خواهید بود، مگر آنکه چیزی در این بین تغییر کند.

— Geoff Keighley (@geoffkeighley) June 11, 2017

این توئیت بدنبال توئیت دیگری که در آن کیلی گفته بود “بسیار مطمئن است”، منتشر شده. و بنظر می‌رسد منابع وی قیمت نهایی کنسول را تائید کرده‌اند. البته، فعلا باید تمام این اطلاعات را شایعه درنظر بگیریم، اما باتوجه به رابط‌های کیلی در صنعت بازی‌های ویدئویی صحبت‌های وی بعید بنظر نمی‌رسند.

باید منتظر ماند و دید مایکروسافت در کنفرانس خود قیمت اسکورپیو را چه مقدار اعلام خواهد کرد. کنفرانس E3 مایکروسافت در ۱:۳۰ بامداد روز دوشنبه ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد. در دیگر اخبار منتشر شده از مراسم E3 الکترونیک‌آرتز شب گذشته اعلام کرده که پروژه اسکورپیو یک پلتفرم قدرتمند است که به موقع می‌آید، می‌توانید این خبر را در گیمفا بخوانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hamidreza_Hmt گفت:

    با این کنفرانس ایکس باکس و این بازیایی که معرفی کرد به نظرم اشتباه محضه سونی رو مردم ول کنن برن ایکس باکس بخرن، فیل اسپنسر واقعا شکست خورده تام و کماله تو این کنفرانس، سونی واقعا با شاهکارهایی به نام اسپایدر من و Call of Duty فوق العاده عمل کرد، ۹۰ درصد نمایش های سونی بی نظیر بودن.

    0
    0