Ori and the Will of the Wisps احتمالا در کنفرانس مایکروسافت معرفی خواهد شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸

احتمال معرفی Ori and the Will of the Wisps در کنفرانس E3 مایکروسافت قوت گرفت.

اولین اطلاعات از کنفرانس مایکروسافت در مراسم E3 امسال با انتشار تصاویری مرتبط با دنباله بازی Ori and the Blind Forest در فضای مجازی، لو رفت. دنباله‌ای با نام Ori and the Will of the Wisps که قرار است ادامه‌ای بر ماجراجویی‌های Ori برای بازگردانی درخت حیات باشد. این اطلاعات توسط وب‌سایت IndianNoob منتشر شده‌اند، که شامل لوگوی بازی و تعدادی تصویر از داخل بازی می‌باشند. براساس تصاویر Will of the Wisps بیشتر تمی پاییزی خواهد داشت و احتمالا داستان آن درباره سقوط اولین برگ از درخت حیات باشد. همچنین یکی از تصاویر اشاره‌ای به داستان Will of the Wisps دارد، که در آن Ori درحال آرام کردن شخصی است که بنظر می‌رسد فرزند Kuro – ضدقهرمان جغد در بازی اول – باشد.

نام اصلی بازی درواقع در مراسم E3 سال گذشته و توسط کاربری با نام NerdLeaks در توئیتر لو رفته بود. عنوانی که سال گذشته طی کنفرانس مایکروسافت به نمایش درنیامد، بنظر می‌رسد امسال معرفی خواهد شد. باتوجه به موفقیت‌های بدست آمده از Ori and the Blind Forest و نقدها و نظرات مثبتی که این عنوان در سراسر جهان کسب کرد، جای تعجب نیست که دنباله آن ساخته شود. با توجه به تصاویر منتشر شده و خبرهایی که NerdLeaks در گذشته ارائه کرده، به احتمال زیاد باید برای معرفی این بازی اطمینان داشته باشیم.

کنفرانس مایکروسافت درتاریخ ۲۲ خرداد ساعت ۱:۳۰ بامداد روز دوشنبه برگزار خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر لو رفته از Ori and the Will of the Wisps را مشاهده کنید:

0
0
E3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید