اختصاصی گیمفا: راهنمای قدم به قدم و جامع Bloodborne – بخش بیست و ششم

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰

Bloodborne یک شاهکار در در تمام زمینه ها بود. بازی که یکی از بی‎نقص ترین عناوینی است که در نسل هشتم منتشر شده است و در تک تک بخش های خود از گرافیک و گیم‌پلی گرفته تا صداگذاری و … کیفیت فوق العاده بالایی دارد و شهر Yharnam یکی از مخوف‌ترین شهرها و محیط‌هایی است که تا به حال بازی‎های رایانه‎ای به خود دیده‌اند. ارزش تکرار این شاهکار بسیار بسیار بالاست و حتی با وجود بارها بازی کردن Bloodborne، به هیج وجه این عنوان برای ما خسته کننده نمی‌شود و باز هم دوست داریم تا آن را تجربه کنیم. بر طبق قولی که داده بودم بعد از راهنمای عنوان دارک سولز ۳، نوبت به راهنمای قدم به قدم بازی Bloodborne می رسد که تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط کاملی که از این عنوان دارم و ترجمه مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی مراحل این عنوان و نحوه پیشروی در آن ها و مبازه با باس ها و …. به صورت جامع و به زبان فارسی برای شما عزیزان تهیه شود. لازم به ذکر است که این مطالب از ان جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آنها به زبان فارسی و به صورت یک راهنمای کامل نوشتاری وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این راهنمای فارسی نوشتاری و قدم به قدم Bloodborne برای اولین بار تاکنون توسط گیمفا انجام شده است.

راهنمای قدم به قدم و جامع Bloodborne

 قصد داریم تا این راهنما را به صورت قسمت های مفصل تر از قبل برای شما قرار دهیم تا اگر دوباره قصد دارید این بازی را انجام دهید به برخی نکاتی که شاید در دفعات قبلی متوجهشان نبوده اید دست پیدا کنید و تمام موارد مخفی و آیتم های مهم و پنهان در بازی را کاملا بشناسید. اگر هم که می خواهید بازی را از ابتدا برای اولین بار اغاز کنید و تا به حال به خاطر سختی بازی و… می ترسیده اید، اکنون با این راهنمای فارسی و قدم به قدم، احساس بهتری برای شروع بازی داشته باشید افراد و بازیبازان بیشتری بتوانند پای به این دنیای شاهکار بگذارند و قطعا بعد از این بازی است که تازه عاشق دارک سولز هم خواهند شد. در ابن راهنما از شروع بازی به صورت مرحله به مرحله تمامی بخش های بازی کاملا قدم به قدم شرح داده خواهند شد تا در نهایت کاملترین راهنمای نوشتاری جامع فارسی برای این بازی به دست اید و اختصاصا توسط گیمفا به شما تقدیم گردد. امیدوارم که این راهنمای قدم به قدم و جامع Bloodborne که برای اولین بار توسط گیمفا به زبان فارسی تهیه می شود نیز به مانند راهنمای شخصیت های دارک سولز ۳ مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. لازم به ذکر است قبل از آن که وارد راهنمای قدم به قدم از شروع بازی شویم و پیشروی در مراحل را آغاز کنیم طی دو قسمت برای شما عزیزان برخی موارد مهم در بازی را شرح دادیم تا بعد از آن وارد راهنمای اصلی بازی شویم. مواردی مانند کاوننت ها و نحوه چگونگی کسب و استفاده از ایتم Insight. امروز با بیست و ششمین قسمت سری مقالات راهنمای قدم به قدم و جامع Bloodborne در خدمت شما خواهیم بود. با بنده و وبسایت تحلیلی خبری گیمفا همراه شوید.

به محض شروع مبارزه به سمت انتهای منطقه باس فایت و سمت چپ بروید و از پله هایی که آن جا وجود دارند بالا بروید تا به بالکن برسید. ۳ عدد زن زگوله پا اینجا قرار دارند که باید همه آن ها را بکشید.

مبارزه با The One Reborn

نخستین کار در مبارزه با The One Reborn کشتن زنان زنگوله پاست. به محض شروع مبارزه به سمت انتهای منطقه باس فایت و سمت چپ بروید و از پله هایی که آن جا وجود دارند بالا بروید تا به بالکن برسید. ۳ عدد زن زگوله پا اینجا قرار دارند که باید همه آن ها را بکشید. زمانی که مشغول کشتن اینها هستید باس به سمت شما گلوله های آتشین پرتاب می کند و یا با پنجه های خود قصد زدن شما را از پایین دارد که البته فرار از این ضربات کار سختی نیست.  وقتی زنان را کشتید پایین به محوطه اصلی بروید و حالا مبارزه واقعی آغاز می شود. ۳ حمله وجود دارد که شما باید مراقب آن ها باشید. نخستین حمله، وقتی است که او به سمت شما گلوله هایی پرتاب می کند که وقتی بالای سر او یک کره درخشان ظاهر می شود یعنی می خواهد این حمله را انجام دهد. به هر سمتی بخواهید می توانید جاخالی دهید اما مراقب بعد از آن که اعضای مختلف بدن، بر سر شما شروع به باریدن می کنند باشید.

بعد از هر یک از حملات این باس، مدتی زمان دارید که بدوید و تا می توانید به او ضر به بزنید. وی تلاش می کند که به شما لگد بزند ولی جاخالی دادن از آن ها خیلی راحت است و می توانید بین پاهای وی قرار بگیرید تا اصلا به شما نخورد

همچنین The One Reborn علاقه به بالا آوردن دارد که برخورد با آن هم آسیب زیادی وارد می کند و هم دامنه اثر بالایی دارد. در این مواقع به سمت پله ها بدوید و اگر وی جلوی پله هاست به گوشه روبروی آن پناه ببرید. همچنین وی حمله ای دارد که کل اطراف وی را در بر می گیرد و البته این حمله را کمتر انجام می دهد. اگر دیدید که شکم وی شروع به درخشش قرمز رنگ کرد سریعا از او دور شوید. بعد از هر یک از این ۳ حمله مدتی زمان دارید که بدوید و تا می توانید به باس ضر به بزنید. وی تلاش میکند که به شما لگد بزند ولی جاخالی دادن از آن ها خیلی راحت است و می توانید بین پاهای وی قرار بگیرید تا اصلا به شما نخورد و یا این که مدام به پشت یا جلوی او بچرخید و حرکت کنید و ضربه بزنید تا نتواند به شما اسیبی وارد نماید. همین کار را ادامه دهید تا وی کشته شود. دیدید؟ چندان هم کار سختی نیست. شما سپس ۳ عدد Yellow Backbone دریافت می کنید. فانوس Advent Plaza Lantern را روشن کنید. حالا وقت خیلی خوبی است که بروید و باس انتخابی که قبلا گفتیم یعنی Darkbeast Paarl مبارزه نمایید.

بین حملات مختلف Darkbeast Paarl در اصل تنها یکی از آنهاست که باید خیلی مراقب آن باشید و علامت اجرای آن توسط باس به این شکل است: Darkbeast Paarl ثابت می ایستد و الکتریسیته ای که کل بدن وی را فرا گرفته است قوی تر و روشن تر می شود. وقتی چنین صحنه ای را دیدید با سرعت تمام هر چقدر که می توانید از باس دور شوید.

مبارزه با Darkbeast Paarl 

بلادبورن چند باس و منطقه انتخابی دارد که  Darkbeast Paarl یکی از آن باس هاست و در قسمت قبلی نحوه رسیدن به آن را توضیح دادیم ولی به مبارزه با آن نرفتیم تا ابتدا یک میانبر باز کنیم و باس اصلی مرحله را هم شکست دهیم تا بعد به سراغ کشتن این باس انتخابی برویم. به هانترز دریم برگردید و اگر قصد دارید خود را مجهز کنید و شخصیت خود را ارتقا داده و … ، به طور کامل این کارها را انجام دهید و خود را آماده نبرد کنید. به فانوس Yahar’gul, Unseen Village lantern و از مبانبری که قسمت قبلی توضیح دادیم برای رسیدن به باس انتخابی مناسب است، مسیر را طبق قسمت قبلی این راهنما طی کنید تا به بخش مبارزه با  Darkbeast Paarl برسید.

نخستین و مهم ترین مشکل شما در این مبارزه میزان سرعت و واکنش های سریع این باس است که البته اگر شما نیز واکنش های سریع داشته باشید می توانید وی را شکست دهید البته نه به راحتی The One Reborn. بین حملات مختلف Darkbeast Paarl در اصل تنها یکی از آنهاست که باید خیلی مراقب آن باشید و علامت اجرای آن توسط باس به این شکل است: Darkbeast Paarl ثابت می ایستد و الکتریسیته ای که کل بدن وی را فرا گرفته است قوی تر و روشن تر می شود. وقتی چنین صحنه ای را دیدید با سرعت تمام هر چقدر که می توانید از باس دور شوید.

برای این که به زیر بدن این باس بروید بهتر است که به جلوی او رفته و وقتی که شروع به زدن یک کمبوی ۲-۳ ضربه ای می کند به جلو غلت بزنید و به زیر بدن وی می رسید و باید سریعا شروع کنید به زدن ضربات پشت سر هم و قدرتمند. لازم به ذکر است که در مبارزه با این باس استفاده از آتش موثر و مفید می باشد.

شما می توانید در مبارزه با این باس همواره سعی کنید که زیر بدن وی باشید و به او ضربه های کارا و قدرتمندی را بزنید که البته این کار چندان هم اسان نیست زیرا که این باس سریعا می پرد و به این طرف و آن طرف می رود و این که باز بخواهید مدام به زیر وی بروید خیلی اسان هم نیست ولی روش خوبی برای شکست دادن اوست. برای این که به زیر بدن این باس بروید بهتر است که به جلوی او رفته و وقتی که شروع به زدن یک کمبوی ۲-۳ ضربه ای می کند به جلو غلت بزنید و به زیر بدن وی می رسید و باید سریعا شروع کنید به زدن ضربات پشت سر هم و قدرتمند. لازم به ذکر است که در مبارزه با این باس استفاده از آتش موثر و مفید می باشد.

وقتی که به مقدار کافی به باس ضربه وارد کنید Darkbeast Paarl به نوعی تخلیه انرژی می شود و الکتریسیته دور بدنش را از دست می دهد و در این مواقع شما فرصت دارید تا با خیال راحت تر به او ضربه زده و البته ضرباتتان آسیب بیشتری نیز در این حالت به او می زنند. معمولا بعد از چند ضربه وی دوباره ریکاوری کرده و شروع به شارژ مجدد خود می کند که در این مواقع از وی سریعا دور شوید. با استفاده از این روش می توانید Darkbeast Paarl را شکست دهید و آیتم ارزشمند Spark Hunter Badge را دریافت نمایید. (همواره باس های انتخابی آیتم های خوبی می دهند زیرا بازیباز می تواند سراغ آن ها نرود ولی وقتی کسی این کار را می کند باید پاداشش را هم بگیرد دیگر.)

نخستین و مهم ترین مشکل شما در این مبارزه میزان سرعت و واکنش های سریع این باس است که البته اگر شما نیز واکنش های سریع داشته باشید می توانید وی را شکست دهید

بعد از کشتن وی درب بزرگی که می بینید را باز کنید و مشاهده می کنید که یک میانبر به Old Yharnam باز می شود. فانوس Graveyard of the Darkbeast Lantern را روشن کنید و اگر می خواهید به هانترز دریم بروید. حالا نوبت ادامه مسیر بازی بعد از کشتن The One Reborn است که به مناطق Lecture Building و Nightmare Frontier می رسد. ادامه منطقه Lecture Building به Nightmare Frontier خواهد رسید که بخشی انتخابی است ولی پر از آیتم های بی نظیر.

در بخش بعدی این راهنما پیشروی در Lecture Building و Nightmare Frontier را برای شما شرح خواهیم داد. 

شما می توانید تمامی بخش های این راهنما را در این قسمت مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • محشر بود خیلی جالب توضیح دادید. با تشکر از سعید اقابابایی.

  0
  0
 • Default گفت:

  اوفف این bloodborne و dark souls رو زخم کردید

  0
  0
 • alipower گفت:

  دوستانی که مثل خودم طرفدار بازی بلاد بورن و دارک سولز هستند
  حتما حتما حتما بازی نیوح رو بازی کنید
  فوق العااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااادس
  یعنی بلاد و دارک سولز جلوش هیچی نداره برای گفتن
  سختیش هم فوق العاده سخت تره
  یعنی باس های بلاد مثلا من ۱ ۲ ۳ بار میباختم.
  این لامصب ۱۰ ۲۰ بار کمتر نمیبازی
  خییییییییییییییلی سخت تره

  حالا بازی نکردید با تعصب مخالفت میکنید
  ولی اگر بازی کنید میبینید بازی خیلی خفن تر و کامل تر هستش
  از نوع مبارزه هاش تا آپگرید ها و ….
  عالییییییییییییییییییییییییییه
  Grin

  0
  0
  • teimor گفت:

   alipower
   داداش شما چرا انقدر بازی های بزرگ رو بد میکوبید؟ قبلن که میگفتید هوی رین از بییاند ضعیف تره الان هم میگید بلادبرن و دارک سولز جلوی این بازی هیچی نیستن. دوست عزیز بلادبرن نامزد بازی سال شده ها و یکی از زیباترین بازی های نقش آفرینی هست.
   دوستان یه سوال داشتم mad man’s knowledge کاربردش چیه؟؟ cold blood dew چی؟؟ بعد beasthood یعنی چی؟؟
   ممنون بابت پاسخگویی

   0
   0
   • alipower گفت:

    ببین متعصب عزیز
    من بازی ای رو نکوبوندم
    گفتم اونها رو بازی کردم
    خیلی هم قشنگ هستند.
    ولی بلاد و دارک سولز ضربه زدنشون محدود بود.کلا ۲ ۳ حالت بیشتر ندارن. یک آر ۱ مثلا یکی آر ۲ رو نگه داری. اگر دویدن ضربه زدن رو هم بخوایم حساب کنیم ۳تا مثلا.

    ولی اینجا شما چندین حالت ضربه زدن
    کلی آپگرید مختلف
    کلی حالت جادو
    ۳جور اسلحه گرم
    چند جور اسلحه سرد و …. داری
    اونها رو بازی کردم
    خیلی هم قشنگن
    ولی به این نمیرسه. حالا بازی کن متوجه حرفم میشی
    در مورد هرایزن یادم نیست این رو گفتم یا نه
    ولی از نظر داستانی هیچ بازی ای به بیاند ۲ سول نمیرسه
    اگر انگلیسیت خوب باشه. گفتم اگر. بازی ای هستش که اشکت رو در میاره
    بازی هرایزن خیلی قشنگ بود. ولی فقط تیکه اولش بچگیه و شاید صحنه آخر یکمی احساسی بود بقیه اش فقط بکش بکش بود.

    mad man’s knowledge رو استفاده بکن. بهت insight میده که باهاش میتونی لباس بخری از اون حوضچه بالایه. یا مثلا باهاش یک نفر احضار کنی بیاد کمکت کنه و باس ها رو خیلی راحت تر بکشی.
    =========
    اون یکی کلد بلاد هم استفاده کنی بهت بلاد اکو میده پول بازیه
    =================
    ۱ Beasthood : +20% phys damage, -20% all defenses
    ۲۵ Beasthood: +30% phys damage, -30% all defenses
    ۵۰ Beasthood: +40% phys damage, -40% all defenses
    ۱۰۰ Beasthood: +50% phys damage, -50% all defenses
    ۲۰۰ Beasthood: +60% phys damage, -60% all defenses
    ۳۰۰ Beasthood: +70% phys damage, -80% all defenses

    ********************************************************
    @first hunter
    شما اون مرحله لاکپشت که میگی من بازی کردم و اون مرحله فرعی هستش
    و زدنش هم اینقدرا کاری نداره که میگی
    اصلا بازی رو متوجه نشدی که مرحله اصلیه یا فرعی
    در مورد انتظار هم من نمیدونم چرا بلاد و دارک سولز رو بالاتر از این بازی میدونی
    من تو بلاد بورن تبر دستم میگرفتم. بزرگ میکردم. شارژ میکردم دشمن میومدم میزدم میمرد
    ولی این بازی مخصوصا باس هاش خیلی تکنیکی هستش و منی که تو بلاد با ۱ تا ۳ بار باختن باس ها رو سریع و راحت میزدم
    اینجا دارم ۱۰ ۲۰ بار میبازم تا رد کنم
    سلیقه ای هم هستش . ولی از نظر تکنیکی و کمبو و آپگرید و .. این بازی خیلی سرتر هستش
    من طرفدار این بازی ها هستم. بدون تعصب دارم میگم. با بلاد هم خیییییییلی حال کردم
    ولی این خییییییییییییییییییییییییییییییییلی خفن تره
    دیوانه کنندس

    ***********************************
    @first hunter

    در مورد نمره هم بله نمره خیلی مهمه به نظر من
    ولی گاهی تو حق بازی ها اجهاف میشه و نمره بالا میگیرن مثل گیرز ( الان ماکرو فن ها حمله میکنند. دیگه یک بازی که قایم میشه تیر میزنه چی چیه. قشنگه ولی این نمره ها هم یکمی مشکوکه براش. گاهی هم به یک بازی نمره پایین میدن. مثلا بازی پارازیت ایو ۲
    بهش ۷۹ دادن
    این بازی زمانی که اومد حتی از اویل هم قشنگ تر بود. اونایی که بازی کردن میدوننن. خیلی هم سخت تر بود. ۷۹ حقشه؟
    همین نیوح هم ۸۸ گرفته
    ولی حقش بود بالای ۹ بهش بدن.
    ممکنه با الهام از اونا باشه
    ولی خییییییییییییییییییلی نوآوری و تکامل داره
    حالا بازی کنی خودت متوجه میشی

    این بازی ها که همه روی پلی استیشن هستش
    پس تعصب و فلان نیست که ماکرو فن بگه اون خوبه من بگم این خوبه
    جفتمون یک جبهه هستیم
    نظرم رو با توجه ۲۵ سال گیمری دارم میدم.
    بازی گرافیکش منو ارضا نمیکنه
    گیم پلی و داستان و مخصوصا نو آوری هستش که به گیمیرهای قدیمی حال میده

    0
    0
    • teimor گفت:

     frank the rabbit
     مرسی دوست عزیز بابت پاسخ گویی.
     alipower
     مرسی بابت پاسخ گویی. ببین داداش هر کی نظرش محترم هه. من فقط میگم شما باید اول جملاتت بگی به نظر من. اینطوری از جانب خودت حرف میزنی. من زبان انگلیسیم در حد عناوین استاد کیج کفایت میکنه ولی بازی ای مثل هورایزون نه. من خودم عاشق عناوین استاد کیج هستم و هوی رین برام بهترین بوده. برای شما بییاند عنوان فوق العاده ای بوده نه برای همه. بازم ممنون بابت جوابت. فقط مگه با insight میشه لباس هم خرید؟؟ مگه واحدش blood echo نیست؟؟

     0
     0
    • first hunter گفت:

     داداش اینکه میگی با تبر همرو میزدی این فقط بحث سختیه بازیه و اگه شما داری اینارو با درجه سختیشون رتبه بندی میکنی حرف شما درسته نی اوه کمی از دارک سولز و بلاد بورن سخت تر بود البته این سختی هم به استایل بازی کردن ربط داره مثلا من خودم یه رفیق دارم دارک سولز و نی اوه رو تموم کرده ولی یه باس بلادم نمیتونه بزنه یا تو همین سایت خیلیا هستن که دارک سولز واسشون از بلاد سخت تره و برعکس
     ولی خب به غیر از درجه سختی چیزای دیگه ای هم هست مثلا من اون موسیقی شاهکار دارک سولز و بلاد رو نتونستم تو نی اوه پیدا کنم طراحی دشمنا بنظرم در حد اون دو بازی نبود و طراحی lothric و yharnam نسبت مناطق مختلف نی اوه خیلی سر بود و اصلا بنظرم این حس نا امنی بلاد و دارک رو نداشت تو بلاد من حتی وقتی تو هانترز دریم هم بودم احساس نا امنی داشتم و تو کل بازی همیشه حس استرس همرام بود ولی خب همچین حسیو اصلا تو نی اوه نداشتم
     به هر حال حرف شما درسته سلیقه ها فرق داره یکی عاشق نی اوه میشه یکی هم باهاش حال نمیکنه

     0
     0
     • alipower گفت:

      ببین
      موزیک رو کاری ندارم
      ولی تو نیوح یا تلفظ درستش نی اوه به قول شما
      خیلی نو آوری و خلاقیت بود
      باس هاش هم قشنگن
      نمیدونم چرا تو سرش میزنی
      بعضی باس های بلاد مالی نبودن
      مثل اون کرمه که عنکبوت دور ورش هستش
      یا اون یکی که غیب میشد چقدر هم آسون بود

      0
      0
      • Just darkness گفت:

       بنده باهاتون هم نظد نیستم چون نیوه با اینکه یه سری ویژگی خوب داشت ولی اصلا در حد شاهکار های استاد نبود مثلا تو کل بازی پنج مدل دشمن نبود طراحی محیط ها هم در مقایسه با شواهکار استاد مثل یه شوخی بود و در مورد باسها هم که بگم از اونهمه باس فقط چارتاش به من خیلی حال داد و در کنار سختی واقعا مبارزات تکنیکی و جذابی داشتن که با اینحال سطحشون از باسهای دارک ۳ و مخصوصا این dlc جدیدش کمتر بودن.البته نظد شما قابل احترامه

       0
       0
   • Ramsay گفت:

    -Madman’s knowledge
    ١واحدinsightتون رو افزایش میده
    -clodblood dew
    ٣نوع از این ایتم وجود داره که بسته به نوعش ۳۵۰-۵۰۰-۱۰۰۰ بلاد اکو فراهم میکنه
    -beasthood
    این statباعث میشه هنگام استفاده از beast blood pelletیاbeast claw دیمیج فیزیکى که به دشمن وارد میکنید به تدریج افزایش پیدا کنه اما در عین حال statهاى دفاعیتون کاهش

    0
    0
  • first hunter گفت:

   والا من که نی اوه رو تا سه تا باس اول تونستم تحمل کنم واقعا حوصله اینو نداشتم که یه مرحله رو دو بار تکرار کنم که مثلا ته مرحلش برسم به یه یارویی که مثل چرخه و هی قل میخوره یا با یه موجود لاکپشت مانند کلی تعقیب و گریز کنیم و تا خواستم بزنمش هی فرار کنه و حقیقتا من یکی به چشم یه دارک سولز جدید رفتم سراغ نی اوه ولی بدجور ضدحال خوردم تقصیر خودم بود انتظاراتم زیاد ازش بالا بود وقتی با دید دارک سولز میری سراغ یه بازی و میبینی گرافیک و موسیقی و طراحی هنری و طراحی دشمنان و باس ها و مراحل اصلا در حد دارک سولز و بلاد بورن نیست ضد حال میخوری دارک سولز و بلاد رو یه ربع بازی میکردی نمیتونستی ولش کنی ولی این اصلا نتونست منو جذب کنه

   0
   0
  • Ramsay گفت:

   Niohرو همون سازندگان ninja gaiden با الهام از بلادبورن ساختن که شما عناوینشون رو بر اساس متا قضاوت میکردى.
   خسته نباشى جناب اقابابایى.لطفا یکم تنوع مقالات رو زیاد کنید.حجم تعداد مقالات این سایت واقعا زیاده اما تنوع کمه.مثلا سایت همسایه مقالات ترجمه شده از سایت هایى مثل eurogamerقرار میده،که کمبودش در چنین سایتى با کاربران فعال تر واقعا حس میشه.لطفا رسیدگى کنید. تشکر

   0
   0
 • Alireza_yoo گفت:

  خیلی ممنون بابت مقاله راحت ترین راه برای زدن دارک بیست استفاده از سلاح سنگینه وقتی میافته دیگه مرده حسابه میشه تا حدی زدش که پشت سر هم بازم میافته زمین من لول شصت دفعه اول زدم البته به سختی واقعا امیدوارم bloodborne 2 معرفی شه

  0
  0
 • 2reza2 گفت:

  سلام و(ممنون از مقاله های خوبتوت) من تازه دراک سولز۳ رو شروع کردم ولی یه مشکل دارم بعضی اسلحه هایی که میگیرم روشون فقله (یه ضربدرقرمز)باید چکار کنم که وا بشه یا چه قدرتیو در این رابطه لول اپ کنم با سپاس.

  0
  0
 • Nima.1371 گفت:

  عالی بود استاد.خسته نباشید.

  0
  0
 • peymang-69 گفت:

  سلام جناب اقا بابایی خیلی ممنون از زحماتتون فقط اگه میشه راهنماها رو زودتر بذارید

  0
  0
 • ممنون اقا سعید عالی بود
  استفاده از gif بجای تصویر عالی و مناسب بود

  0
  0
 • first hunter گفت:

  ۲۶ تا اومدیم جلو تازه رو darkbeastpaarl هستیم Grin
  اقا سعید بیا خودتو راحت کن و یه ویدیو بده و دقیقه بزن که از فلان دقیقه تا فلان دقیقه واسه فلان منطقس الان لوگاریس و میکولاش و وت نورس و سه چهارتا باس دیگه مونده اگه بخواید اونا هم مقاله ای رو سایت بزارید راحت باید ۲۶ تا دیگه برید Grin

  0
  0
 • عالی Yes اینا زیاد سخت نبودن، یادمه یه باس توو قلعه بی روح و ترسناک که هر گوشه ش بوی ترس و غافلگیری میداد بود، نزدیک ۹ بار مُردم تا بالاخره به دَرَک واصل شد، شمشیر خفنی داشت که وقتی توو زمین فرو میکرد هرچی میزدی از لایفش کم نمیشد باید ارتباط رو با شمشیرش قطع میکردی
  من تمام تروفی هارو گرفتم جز تروفی باس آخر دانجن ها که راستش یه کم گیج شدم توو ساختن دانجن ها، همون ملکه ای که بچه ش سقط شده
  خلاصه اینکه عاشق این بازی میشن کسانی که هنوز تجربه ش نکردن، خصوصاً هر سه پایان رو اگه برید

  0
  0