Far Cry 5 توسط نویسنده عنوان BioShock Infinite نگاشته خواهد شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳

درو هولمز (Drew Holmes) نویسندگی عنوان Far Cry 5 را برعهده خواهد داشت.

سفر درو هولمز در دنیای بازی‌های ویدئویی بسیار شگفت‌انگیز بوده است. او کار خود را در استودیوی Volition آغاز کرد، در آن زمان او مسئول کنترل کیفی تعدادی از عناوین بود. سپس به نوشتن روی آورد. پس از آن هولمز بعنوان نویسنده عناوین Red Faction: Guerrilla و Saints Row: The Third مشغول بکار شد و در ادامه سرپرست تیم نویسندگان عنوان Red Faction: Armageddon را عهده‌دار شد.

پس از آن او استودیوی Volition ترک کرد و به ۲K پیوست و کوین لوین (Ken Levine) را در ساخت BioShock Infinite همراهی نمود. سپس او بعنوان کمک سرپرست نویسندگان برروی بسته‌های الحاقی BioShock Infinite کار کرد. او هم‌‌اکنون در یوبی‌سافت مشغول بکار شده و در سمت سرپرست تیم نویسندگان عنوان Far Cry 5 فعالیت می‌کند. این یعنی هولمز تاکنون برروی موضوعاتی مثل: سفر به مریخ، نبرد گانگسترها، فیزیک کوانتوم کار کرده است و هم‌اکنون درحال نوشتن داستانی درمورد فرقه‌های مذهبی می‌باشد.

عنوان Far Cry 5 بدلیل داستان خاصش مورد توجه افراد بسیاری قرار گفته، و بنظر می‌رسد هولمز شخص مناسبی برای نگارش این داستان باشد. Far Cry 5 قرار است در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ (۸ اسفند ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید