بازی با نام Halo: Gravemind وجود ندارد

۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

در فاصله‌ی چند روز مانده به مراسم ۲۰۱۷ E3، عکسی در فضای مجازی منتشر شد که به نظر می‌رسید نسخه‌ی جدیدی از سری بازی محبوب Halo باشد؛ البته خیلی امیدوار نشوید، زیرا طبق گفته‌ی یکی از اعضای ارشد این بازی، تمامی اخبار منتشر شده درباره‌ی نسخه جدیدی از سری Halo و با نام Gravemind تنها شایعه بوده و هیچ صحتی ندارند. برای اطلاعات بیش‌تر با گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

همان‌طور که گفته شد، تصویر منتشر شده از نسخه‌ی جدید Halo برای اولین بار در اسنپ‌چت منتشر شد که در آن، Creative Assembly به‌عنوان توسعه دهنده این عنوان معرفی شده بود. در این تصویر، تاریخ انتشار بازی ۱۰ اکتبر سال جاری (معادل سه‌شنبه، ۱۸ مهر امسال) ذکر شده بود. همچنین عدد ۶ در پایین تصویر نشان می‌داد Gravemind جدیدترین نسخه‌ی عددگذاری شده‌ی سری Halo خواهد بود.

در حالی که به‌نظر می‌رسد ساخت Halo 6 واقعی باشد، ولی این موضوع درباره‌ی Gravemind صدق نمی‌کند؛ زیرا مدیر توسعه‌ی Halo در صفحه‌ی توییتر خود نسبت به تصویر Halo: Gravemind واکنش نشان داد و آن را «اخبار ساختگی» خواند.

در همین راستا وب‌سایت گیم‌اسپات با مایکروسافت تماسی حاصل کرده و جزئیات بیش‌تری خواسته است. طبق گفته‌ی مایکروسافت، Gravemind شکل نهایی نیروی بیگانه‌ی شیطانی و انگل‌مانندی به‌نام «سیل/طوفان» است که برای اولین بار در Halo 2 ظاهر شد. طبق همین گفته‌ها برخی‌ها فکر می‌کنند Halo: Gravemind یک بازی در ژانر ترسناک است و به‌دلیل اینکه Creative Assembly توسعه‌دهنده‌ی بازی ترسناک Alien: Isolation نیز بود، این فرضیه به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود.

شایان ذکر است که مایکروسافت رسما اعلام نموده Halo 6 در مراسم E3 امسال نمایشی نخواهد داشت و فقط به مواردی جزئی درباره‌ی سری بازی Halo در E3 اشاره خواهد شد. کنفرانس مایکروسافت در E3 بامداد دو‌شنبه ساعت ۱:۳۰ آغاز خواهد شد که مدت زمان آن بیش‌تر از ۹۰ دقیقه خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dante76 گفت:

  آقا من امیدم به کنفرانس مایکروسافت داره بیشتر میشه … اول هیچ امیدی نداشتم ولی طبق شایعاتی که منتشر شده و اینکه زمان کنفرانس مایکروسافت بیشتر از ۹۰ دقیقه است میشه فهمید که میخواهند از این زمان نهایت استفاده رو ببرند !!
  و امیدوارم که مایکروسافت خودش رو جمع و جور کنند… چون این E3 هم از نظر من و فن های مایکروسافت برای فروش کنسول و دوباره زنده شدن بسیییییار مهم است …
  و فکر میکنم مایکروسافت بتونه E3 خوبی رو برگزار کنه !!

  0
  0
  • Cole Train گفت:

   امیر جان فرانک اوکانر گفت فیک هستش.
   ولی ممکنه یه اسپین اف جدیدبه سبک ترس باشه چون استودیوی اسمبلی Alien Isolation رو در کارنامه داره که بازیه خوبی بود و همینطور ممکنه یه dlc استندلون باشه باشه واسه وارز۲٫
   در هرصورت منتظریم تا شروع کنفرانس

   0
   0