تجربه رایگان Gears of War 4 از فردا آغاز می‌شود

۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
این احتمال وجود دارد که بالاخره بازی Gears of War 4 در کشور ژاپن منتشر شود

افرادی که هنوز موفق به بازی کردن Gears of War 4 نشده‌اند به زودی شانس امتحان کردن آن را به صورت رایگان خواهند داشت. از آغاز فردا بازیکنان می‌توانند نسخه رایگان با مدت محدود آن را بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان دانلود کنند.
مهلت رایگان بازی تا ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) ادامه خواهد داشت و طی آن بازیکنان می‌توانند بازی را به مدت ۱۰ ساعت تجربه کنند که شامل اولین مرحله از بخش تکنفره و تمامی مود های بیشمار آن خواهد بود.
با اینکه نسخه ی رایگان بازی تا ۱۵ ژوئن مهلت دانلود کردن خواهد داشت اما شما مجبور نیستید که بازی را در این مدت زمانی بازی کنید بلکه پس از انکه در طی این مدت آن را دانلود کردید می توانید هر زمان بازی را به مدت ۱۰ ساعت تجربه کنید. همچنین می توانید اطلاعات کامل در مورد این نسخه ی رایگان را از سایت مربوط به بازی مشاهده کنید.
نسخه‌ی رایگان همچنین شامل محتوای آپدیت جدید است که همین اوایل هفته دریافت کرده است که بزرگ ترین آپدیت gears of war 4 است که علاوه بر اضافه کردن درجه سختی‌های جدید به بازی شامل اضافه کردن نقشه‌ها، ۱۵ مهارت horde جدید به بازی اضافه می‌شود و اکنون شخصیت شما می‌تواند تا سطح ۶ ارتقا پیدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید