تاریخ عرضه Vampyr مشخص شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵

Vampyr، عنوان اکشن نقش‌آفرینی داستانی، توسعه یافته توسط سازندگان Life is Strange در استدیوی Dontnod Entertainment، در ماه نوامبر سال جاری (آبان – آذر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، منتشر خواهد شد.

ناشر این عنوان Focus Home Interactive، اعلام نموده که پیش‌خریدکنندگان این بازی بسته قابل دانلود «The Hunters Heirlooms» (ارثیه شکارچیان) را دریافت کرده، که شامل محتویات زیر خواهد بود.

  • دو سلاح از شکارچیان معروف گذشته
  • Dragonbane – شمشیر پائولنس اوریولینس، موسس افسانه‌ای «انجمن برادری سینت پال استول»، که با لقب شکارچی اژدها شناخته می‌شد.
  • Barker – اسلحه کارل الدریچ، دومین رهبر گروه «نگهبان پریون»، که قسم خورده تا تک تک خون‌آشام‌ها را شکار کند.
  • لباس فیزیکدان تاریک – لباسی بی‌نقص برای یک دکتر خون‌آشام، که باید به صورت مخفیانه به هنگام بارش باران یا به هنگام سرمای طاقت فرسای شب، در شهر لندن جابجا شود.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده در مورد این عنوان را مطاعه کنید.

با همراهی آهنگ راک Devil از DA MARIA، راهی سفری هیجان‌انگیز و یکپارچه در کوچه‌های تاریک، زیرگذر‌های مرگبار و محله‌های فاسد شده، و نگاهی اجمالی بر The Ascalon Club داشته باشید. جامعی تشکیل شده از پولدارترین خون‌آشام‌ها، که انسان‌های فانی کاملا نسبت به آن بی‌اطلاع هستند.

شما دکتر Jonathan Reid هستید، جراحی معروف که تازه از جنگ بزرگ به خانه بازگشته، و برخلاف میل خود به یک خون‌آشام تبدیل شده‌اید. به عنوان یک دکتر، شما سوگندی یاد کرده‌اید تا از مریضان مراقبت نموده و زندگی مردم را نجات دهید. به عنوان یک خون‌آشام، شما نفرین شده‌اید تا افرادی را شکار کنید، که پیش از این عهد کرده بودید که جانشان را نجات داده و آنان را درمان نمایید.

برای زنده ماندن در مقابل دشمنان مرگباری که در خیابان‌های شهر پرسه می‌زنند – همانند شکارچیان خون‌آشام، Skal‌های نامیرا و سایر هیولاها – شما باید تصمیم بگیرید که از کدامین شهروند تغذیه کرده، تا آنکه قوی‌تر شده و قدرت‌های خون‌آشامی خود را تکامل دهید. از قدرت‌های نامقدس خود استفاده کرده، تا از زندگی افراد پیرامون خود سر در آورده و تغییراتی در هر یک ایجاد نمایید – هرچند آماده باشید تا با عواقب تصمیمات خود زندگی کنید. گروهی از شهروندان به هم پیوسته با زندگی‌ها و روابط منحصر به فرد خود، نسبت به تصمیمات شما واکنس نشان می‌دهند، و کشتن تنها یک نفر، ممکن است باعث شود که منطقه‌ای از شهر، به طور کامل سقوط کند. تصمیمات شما باعث نجات یا نابودی شهر لندن خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید