بنظر می‌رسد خبر انتشار Bully 2 برای پلی‌استیشن ۴ لو رفته باشد!

۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷

امروز خبری مرموز از ساخت عنوان Bully 2 برروی وب‌سایت Game Informer قرار گرفت. این خبر به سرعت از روی سایت حذف شد، اما نتوانست مانع از انتشار آن در فضای مجازی شود!

اتفاقی عجیب رقم خورد! Game Informer صفحه‌ای برای عنوان Bully 2: Kevin’s Back Jack در وب‌سایت خود نشر داد. شما می‌توانید در انتهای خبر تصویر آن را مشاهده کنید. این عنوان محبوب همانطور که در تصویر آمده بدیهی است که توسط راک‌استار ساخته خواهد شد، و تنها پلتفرمی که به آن اشاره شده پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. تاریخ انتشار بازی نیز “پاییز” ذکر شده است. جالب توجه است که امکان تجربه بازی بصورت دو نفره نیز از دیگر مواردی می‌باشد که در تصویر اشاره شده، اما غیر از موارد بالا اطلاعات دیگری به اشتراک گذاشته نشده است.

البته، صفحه ایجاد شده به سرعت و بدون هیچ توضیحی از روی سایت حذف شد. و این باعث شد تا جرقه شایعات حول ساخت دنباله‌ای بر عنوان Bully ساخته راک‌استار که درسال ۲۰۰۶ عرضه شد، زده شود. و احتمال دارد که این بازی بزودی بصورت رسمی معرفی شود.

با درنظر گرفتن اینکه وب‌سایت Game Informer با فروشگاه/ خرده فروشی GameStop رابطه تنگاتنگی دارد، این اطلاعات می‌توانند حقیقی و درست باشند. اما همچنین ممکن است که تنها یک اشتباه از سوی مسئولین سایت بوده باشد.

از آنجایی که بنظر می‌رسد صفحه منتشر شده تمام و کمال (بصورت ناقص) به اشتراک گذاشته نشده است، حتی اگر این هم خبر درست باشد هیچ اشاره‌ای به انحصاری یا انحصار زمانی بودن Bully 2 برای پلی‌استیشن ۴ نشده است.

متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد که از صحت اطلاعات انتشار یافته مطمئن شد، بنابراین فعلا این خبر را باید یک شایعه بزرگ تلقی کنیم. از آنجایی هم که تنها چند روز با مراسم E3 فاصله داریم، ممکن است بزودی اطلاعاتی در این مورد کسب نمائیم.

وب‌سایت Game Informer نیز دقایقی پیش در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که صفحه ایجاد شده در سایت نتیجه یک اشتباه بوده است، و اظهار کردند که هیچ خبری در مورد ساخت دنباله‌ای برعنوان Bully نشنیده‌اند. البته این را هم باید درنظر گرفت که در هر دو صورت درست یا نادرست بودن خبر، آن‌ها مجدد به همین صورت پاسخ می‌دادند!

احتمالا خبرهایی درمورد گزارش ما و وجود عنوان Bully 2 شنیده‌ باشید. این یک اشتباه بود. ما هیچ اطلاعاتی از دنباله Bully نداریم.

باید منتظر ماند و دید طی مراسم E3 که چهار روز دیگر برگزار می‌شود، چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از وب‌سایت Game Informer را مشاهده نمائید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید