مایکروسافت لوگوی تجاری “S” را ثبت کرد | نام نهایی اسکورپیو خواهد بود؟

۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۰

مایکروسافت تنها چند روز مانده به کنفرانس E3 لوگوی تجاری “S” را ثبت کرد. آیا این لوگو با پروژه اسکورپیو ارتباطی دارد؟

در E3 2016 مایکروسافت به‌صورت رسمی کنسول قدرتمندی به‌نام پروژه اسکورپیو را معرفی کرد. نام نهایی این کنسول هنوز مشخص نشده و در E3 اعلام می‌شود اما نکته قابل توجه این است که اسکورپیو از نظر بسیاری، نام مناسبی برای کنسول بعدی مایکروسافت است. حال با توجه به ثبت لوگوی تجاری “S”، آیا مایکروسافت به حرف طرفداران گوش کرده است؟

این لوگوی تجاری در بخش کنسول‌های خانگی ثبت شده و امکان اینکه نام کنسول بعدی مایکروسافت باشد را بالا می‌برد. در ادامه می‌توانید لوگو را مشاهده کنید:

اگر دقت کنید می‌بینید که طراحی این لوگو شباهت بسیاری به نوع نوشتن نام پروژه اسکورپیو و نحوه بازاریابی آن دارد. برای مثال می‌توانید در ادامه به طرز نوشته شدن نام پروژه اسکوریو در سایت مایکروسافت دقت کنید:

آیا نام نهایی کنسول Xbox Scorpio خواهد بود؟ باید منتظر ماند و دید. کنفرانس مایکروسافت در روز دوشنبه ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار می‌شود.

مایکروسافت این لوگو را در ششم ژوئن ثبت کرده است. اطلاعات دیگری در صفحه ثبت نام تجاری دیده نشد.

در اخبار دیگر اسکورپیو مایکل پچر، تحلیلگر معروف بازی‌های رایانه‌ای، در جدیدترین پادکست خود اعلام داشت که پروژه اسکورپیو ۳۹۹ دلار قیمت ‌گذاری می‌شود. به گفته پچر مایکروسافت با قیمت‌گذاری پایین پروژه اسکورپیو ضربه سنگینی به رقیبش وارد می‌کند. همچنین ایکس‌باکس وان استاندارد و مدل اس نیز تا ۱۹۹ دلار کاهش قیمت پیدا می‌کنند. سونی نیز برای مقابله پلی استیشن ۴ پرو را ۲۴۹ دلار قیمت گذاری می‌کند و پلی استیشن ۴ استاندارد به ۱۹۹ دلار کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین مایکروسافت تیزر کوتاهی از پروژه اسکورپیو انتشار داده است. جیم رایان به‌عنوان مدیرعامل منطقه اروپا پلی استیشن در مصاحبه‌ای که اخیرا با بیزینس اینسایدر داشته است به صحبت‌ها و اخبار کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو واکنش نشان داده است. رایان اعلام داشته که آن‌ها ترسی از پروژه اسکورپیو ندارند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید