گیفت کارت
گیفت کارت

نصب پوستر عظیم God of War برای E3 2017

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹

پوستر عظیم God of War برای E3 2017 در لس انجلس بالا خواهد رفت.
پوستر بزرگ Star war:battlefront تنها پوستری نخواهد بود که برای افتتاحیه E3 2017 نصب می شود. سونی در حال بر پا کردن پوستری عظیم برای عنوان انحصاری خود God of War است. که البته همان طور که اشاره شده است حضور پررنگی در نمایش بازیهای هفته دیگر و همچنین کنفرانس سونی خواهد داشت که برای یکی از بزرگ ترین انحصاری‌های سونی دور از انتظار نیست.

پوستر در حال کامل شدن

بازی جدید سری God of War در E3 2016 معرفی شد. اما هیچگونه نمایش در مراسم «تجربه پلی‌استیشن» نداشت. با این حال کوری بارلوگ کارگردان بازی پیامی منتشر کرد و گفت: “من قول می دهم به محض آماده شدن چیز شگفت انگیزی نمایش خواهیم داد” و همچین اعلام کرد که صبر کردن برای آن ارزشش را دارد.
بعد از معرفی بازی در E3، بارلوگ اطلاعاتی درباره ی بازی منتشر کرد از این که داستان بازی از سری سریال لغو شده جنگ ستارگان الهام گرفته شده! و یا بازیکنان اینبار رویی دیگر از کریتوس را مشاهده خواهند کرد. همچنین وقایع آن بعد از نسخه‌ی سوم روایت می شود و با توجه به اینکه کوری بارلوگ به باز بودن محیط بازی اشاره کرد ولی بازی جهان باز نخواهد بود و البته صدا پیشه همیشگی کریتوس یعنی تی سی کارسون در این نسخه حضور نخواهد داشت و به جای او کریستوفر جاج صدا پیشگی کریتوس را برعهده دارد.
سری جدید God of War بخش چند نفره ای نخواهد داشت و گذشته از شایعه‌ها تاریخ انتشار رسمی برای آن معلوم نشده است با این حال هفته‌ی دیگر در کنفرانس سونی شاهد نمایش عظیم و معلوم شدن تاریخ انتشار و البته تفاوت آن در بین کنسول‌های پرو و معمولی خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید