بخش چند نفره بازی Battleborn به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵

استودیوی بازی‌سازی گیرباکس (Gearbox Software) و شرکت ۲K Games به صورت رسمی اعلام کردند که بازی Battleborn بخش رایگانی خواهد داشت که بازیکنان قادرند آن را به صورت رایگان دریافت کرده و بدون هیچ محدودیتی از قبیل محدودیت زمانی و پیشرفت به نقشه‌ها و حالت‌های این بازی دسترسی داشته باشند. این مهم به این معناست که کسانی که به این نسخه رایگان دسترسی پیدا کنند می‌توانند به شش شخصیت اصلی قابل بازی این عنوان و پیشرفت‌های آن دسترسی داشته باشند و از آن‌ها نیز بهره یابند.

پس از آن نیز افرادی که از تجربه بازی Battleborn لذت برده و خواهان تجربه بیشتری از آن باشند می‌توانند نسخه رایگان خود را ارتقا داده و ضمن دستیابی به بازی اصلی به تمامی ۲۵ شخصیت این بازی و هشت مرحله داستانی و Prologue و همچنین مسابقات خصوصی نیز دسترسی پیدا کنند.

همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا سیزن پس (Season Pass) بازی مورد بحث را از فروشگاه مربوطه خریداری کنند. این مهم شامل ماموریت‌های داستانی بیشتر و دیگر اشخاص باقی‌مانده از ۳۰ شخصیت عرضه شده برای بازی Battleborn می‌شود. همچنین از طریق فروشگاه این بازی، بازیکنان می‌توانند اقدام به خرید قهرمانان، پوسته‌ها، بسته‌های ابزاری، امتیاز XP، لوت بوستر‌ها، اسلات‌های loadout، عملیات‌های داستانی و دیگر اقلام موجود کنند.

این نسخه رایگان از امروز در دسترس قرار گرفته است و برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (سرویس استیم) قابل دریافت است. همچنین این بازی در آمریکا برای پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار دارد اما در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ خرداد ماه (۱۳ ژوئن ۲۰۱۷) برای مناطق اروپا و ژاپن نیز عرضه خواهد شد.

حدود یک سال از انتشار بازی Battleborn می‌گذرد اما این عنوان در زمان عرضه تحت‌الشعاع بازی موفق Overwatch ساخته استودیوی بلیزارد (Blizzard) قرار گرفت. بی‌شک رایگان شدن این بازی در راستای تقویت جامعه مخاطبین آن است. پیش از این استودیوی گیرباکس اعلام کرده بود که تصمیم دارد با به‌روز کردن این بازی مخاطبین جدیدی برای آن پیدا کند.

بازی Battleborn در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید