مدل‌های نقره‌ای و طلایی پلی‌استیشن ۴ بصورت رسمی معرفی شدند

۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰

پس از شایعات متعدد، سرانجام سونی بصورت رسمی از مدل‌ طلایی و همچنین نقره‌ای پلی‌استیشن ۴ رونمایی نمود.

امروز بخش سرگرمی‌های سونی بصورت رسمی اعلام کرد که دو رنگ نقره‌ای و طلایی در این ماه به جمع خانواده پلی‌استیشن ۴ ملحق خواهند شد (رنگ نقره‌ای تنها در اروپا، اما رنگ طلایی هم در آمریکای شمالی و هم در اروپا عرضه خواهند شد). هردو رنگ معرفی شده نسخه‌های ۵۰۰ گیگابایتی پلی‌استیشن ۴ اسلیم بهمراه یک کنترلر همرنگ هستند. در ادامه سونی اعلام کرد که هردو رنگ بصورت نسخه‌های محدود (limited edition) خواهند بود. بنابراین اگر شما بدنبال تهیه هریک از آن‌ها هستید باید هرچه زودتر دست بکار شوید. لازم بذکر است که کنترلرهای هردو رنگ نقره‌ای و طلایی بصورت جداگانه در دسترس قرار خواهند گرفت. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به مدل‌های معرفی شده پلی‌استیشن ۴ را مشاهده نمائید:

درکنار معرفی رنگ‌های جدید، سونی از کمپینی با نام “Days of Play” رونمایی کرد. این کمپین یک امتیاز است که پلی‌استیشن بواسطه آن درطیف گسترده‌ای از خرده فروشی‌های آمریکا و کانادا تخفیفات ویژه‌ای را درنظر گرفته است. براساس آنچه که اعلام شده این تخفیف‌ها شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار و لوازم جانبی می‌باشند. این کمپین از تاریخ ۹ الی ۱۷ ژوئن برگزار خواهد شد. بنابر گفته‌های سونی این کمپین جهت تشکر و قدردانی از “خانواده پرشور پلی‌استیشن ” و “حمایت‌های بی‌دریغ” آن‌ها تشکیل شده است.

علاوه بر امتیاز درنظر گرفته شده، فروشگاه پلی‌استیشن در بازه زمانی اعلام شده تخفیف‌های خاص خود را برای عناوین و اعضای پلاس خواهد داشت.

برطبق اعلام سونی کنسول طلایی رنگ ۱ ترابایتی پلی‌استیشن ۴ اسلیم در تاریخ ۹ ژوئن بصورت محدود و با تخفیفی محدود، به قمیت ۲۴۹٫۹۹ دلار در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. در اروپا نیز کنسول‌های نقره‌ای و طلایی رنگ ۵۰۰ گیگابایتی پلی‌استیشن ۴ اسلیم در تاریخ ۲۸ ژوئن در دسترس قرار خواهند گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید