علاقه سازنده نسخه بازسازی شده Phantom Dust به عرضه بازی‌های بیشتر بر روی ایکس‌باکس وان

مهرداد میرشاهی
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - 19:50

استودیوی Code Mystics، تیم توسعه‌دهنده اصلی نسخه بازسازی شده بازی Phantom Dust، تمایل دارد تا با برند ایکس‌باکس بر روی بازی‌های بیشتری کار کند. همچنین آن‌ها در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر از طرفداران خود خواسته‌اند که اعلام کنند که تمایل دارند چه بازی‌ای توسط آن‌ها ساخته و برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه گردد.

تیم توسعه Phantom Dust در پروژه‌های متعدد و مهمی مشارکت داشته است. دو نسخه نخست سری Killer Instinct، The King of Fighters اثر سال ۲۰۰۲ میلادی و برخی از عناوین حاضر در مجموعه بازی Rare Replay از جمله پروژه‌های استودیوی Code Mystics است. علاوه بر اینها، استودیوی نابمرده مسئول عرضه عناوین کلاسیکی همچون Atari Classics در قالب دو جلد نیز می‌باشد.

عناوین درخواستی کاربران جهت ساخت نسخه بازسازی شده آن‌ها توسط استودیوی Code Mystics بیشتر شامل بازی‌هایی همچون Jet Set Radio Future، Kingdom Under Fire یا Conker: Live and Reloaded است. اگرچه بیشترین درخواست در شبکه اجتماعی توییتر و انجمن‌های استودیوی یاد شده مربوط به بازی Metal Wolf Chaos است. این بازی عنوانی در سبک تیراندازی سوم شخص است که در سال ۲۰۰۴ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس عرضه و منتشر گردید.

بازی Phantom Dust در حال حاضر برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ بازسازی شده است. این بازی با ویژگی‌های جدید و بسیاری همراه شده است و ضمن پشتیبانی از قابلیت‌هایی همچون ایکس‌باکس لایو و Xbox Play Anywhere حاوی بهبودهای فنی و کیفیتی بسیاری نیز می‌باشد.

این بازی اکشن و ماجراجویی که بر اتخاذ استراتژی متکی است به ترکیب کارت‌های کلکسیونی و المان‌های بازی‌های تیراندازی سوم شخص پرداخته است. بازی Phantom Dust در جهانی پساآخرالزمانی جریان دارد که در آن باید با انسان‌ها به منظور دانستن آنچه که اتفاق افتاده است تعامل شود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید