تاریخ انتشار بازی Elex مشخص شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰

ساخته جدید استودیوی بازی‌سازی Piranha Bytes – سازنده عناوینی همچون Gothic و Risen – با مشارکت شرکت THQ Nordic، یعنی عنوان Elex به ترکیب المان‌ها و ویژگی‌های جهان‌های خلق شده گذشته استودیوی نامبرده و سری بازی‌هایش پرداخته است و سحر و جادو نقش مهمی در آن دارند. اخیراً تاریخ انتشار این بازی نقش‌آفرینی مشخص و اعلام شده است.

نسخه کامل این بازی در کنار نسخه کالکتور (Collector Edition) در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ مهر ماه (۱۷ اکتبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد گردید. نسخه کالکتور بازی Elex ضمن شامل بودن بازی اصلی حاوی کتابچه راهنمای کاربر، کتاب هنری، موسیقی متن بازی، نقشه پارچه‌ای Magalan، هواپیمای بدون سرنشین جنگی و فیگوری ۱۰ اینچی از شخصیت اصلی این بازی یعنی Alb Mage نیز می‌باشد.

Magalan جهان اصلی این بازی است که توسط شهاب‌سنگ‌ها به آستانه نابودی رسیده است. بازیکن در نقش Alb Mage که شخصیتی سرد و منظم دارد و تنها به تغذیه از نیروی زندگی این جهان یعنی Elex می‌پردازد، قرار می‌گیرد. این شخص در یکی از پنج منطقه اصلی جهان Magalan که دور از مردم سرزمینش و نیروی Elex است قرار دارد. وی باید برای رسیدن به موفقیت تلاش کند.

Elex عنوانی جهان باز و سندباکس است که هر پنج منطقه اصلی آن در بدو ورود بازیکن به بازی و شروع آن در دسترس قرار دارد. هرچند در جای جای این سرزمین دشمنان نیز حضور دارند که با سلاح‌های متعدد خود همچون اسلحه‌های لیزری آماده رویارویی با بازیکن هستند. شایان ذکر است که بازیکنان می‌توانند بر حسب علاقه خود به یکی از چهار جناح حاضر دیگر در این بازی بپردازند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Elex در روز سه‌شنبه ۲۵ مهر ماه (۱۷ اکتبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید