لیست عناوین شرکت XSEED در E3 2017 مشخص شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰

شرکت XSEED، لیست عناوین حاضر خود در مراسم E3 2017، که قرار است هفته آینده از ۲۳ تا ۲۵ خرداد ماه در شهر لس‌آنجلس برگزار شود را، مشخص کرده است.

نکته جالب در مورد لیست عناوین این شرکت، تایید محلی‌سازی بازی Zwei II Plus است. عنوانی در سبک نقش آفرینی اکشن و سه بعدی از شرکت Falcom، که پیش از این نسخه ژاپنی آن در سال ۲۰۰۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. طبق لیست منتشر شده از سوی XSEED، نسخه غربی این عنوان تابستان امسال تحت نام Zwei: The Ilvard Insurrection، در مناطق غربی عرضه خواهد شد.

این شرکت همچنین اعلام کرده که آقای کنیچیرو تاکاکی (Kenichiro Takaki)، تهیه کننده سری عناوین Senran Kagura، برای اولین‌ بار در تاریخ ۲۵ خرداد در مراسمی در میان هواداران غربی این سری بازی‌ها حضور پیدا خواهد کرد. شرکت XSEED در طول مراسم E3، بازی‌ها و سایر محصولات مرتبط با عناوین خود را، به واسطه فروشگاه آنلاین این شرکت خواهد فروخت.

آقای تاکاکی، تهیه کننده سری Senran Kagura در مورد اولین حضور خود در مراسم E3 چنین می‌گوید.

من شدیدا منتظر دیدن هواداران بازی‌های خود در E3 هستم. هنگام ساختن سری Senran Kagura، من هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم که این سری در خارج از کشور ژاپن نیز هوادار پیدا کند، اما حال که این عنوان هوادارانی در سراسر جهان دارد، من علاقمند بوده تا با آن‌ها ملاقات کنم و بسیار خوشحال هستم که شرکت Marvelous و مراسم E3، به من اجازه داده تا به این خواسته خود برسم.

در ادامه می‌توانید لیست عناوین تایید شده شرکت XSEED برای حضور در مراسم E3 2017 را مشاهده کنید.

  • Zwei: The Ilvard Insurrection – رایانه‌های شخصی – تابستان ۲۰۱۷
  • Sakuna: Of Rice and Ruin – رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ – سال ۲۰۱۸
  • Senran Kagura: Peach Beach Splash  – پلی‌استیشن ۴ – تابستان ۲۰۱۷
  • Fate/Extella: The Umbral Star – نینتندو سوییچ – ۲۵ جولای ۲۰۱۷ (مصادف با ۳ مرداد)
  • Shantae: Half-Genie Hero – نینتندو سوییچ – تابستان ۲۰۱۷
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید