E3 2017 از پنجره گیمفا | احتمالات و انتظارات از کنفرانس بتسدا در E3 2017

۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰

دیگر چیزی تا آغاز رویداد هیجان انگیز E3 2017 باقی نمانده است. بازی‌بازان از سراسر دنیا در انتظار دیدن گیم‌پلی و معرفی عناوین محبوب خود هستند. در این بین کنفرانس بستدا نیز یکی از موردانتظارترین نمایش‌های امسال است و حال قصد داریم تا احتمالات و انتظارات از نمایش E3 2017 بتسدا را بررسی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

بتسدا در سال ۲۰۱۵ نخستین کنفرانس مستقل E3 خود را برگزار کرد و بدون شک یکی از بهترین نمایش‌های E3 2015 را هم داشت. حال برای سومین بار نیز بتسدا قصد داشتن کنفرانس مستقل خود را دارد و چه از این بهتر! گویا امسال نیز شاهد معرفی عناوین بیشتر و زیباتری هستیم پس وقت را تلف نمی‌کنم و به پیشبینی کنفرانس بتسدا در E3 2017 می‌پردازم.

بیایید از کارت‌های دعوت به مراسم E3 2017 شرکت بتسدا شروع کنیم. این کارت‌ها حاوی یک وکتور گرافیکی بوده که بازی‌های آن‌ها را نشان می‌دهد. دو عدد از این عناوین ناشناس هستند. در ادامه می‌توانید تصویر ارسال شده همراه با کارت دعوت به مراسم را مشاهده نمایید.

سرزمین بتسدا

در تصویر شاهد حضور این بازی‌ها هستیم (از چپ به راست):

  • Dishonored
  • Prey
  • آی‌پی جدید
  • The Elder Scrolls
  • DOOM
  • Quake Champions
  • آی‌پی جدید
  • Fallout

با توجه به تصویر می‌توان کنفرانس این شرکت را نیز براساس آن پیشبینی کرد.

معرفی محتوای الحاقی داستانی Dishonored 2

Dishonored 2

نخستین نسخه از سری Dishonored چهار محتوای محتلف دریافت کرد که دوتای آن بخش داستانی بسیار خوبی را دارا بود و توانست داستان دنیای بازی را گسترس دهد. هیچگونه محتوایی تا به حال برای نسخه دوم Dishonored معرفی نشده است. استودیوی Arkane احتمالا برنامه‌های بلند مدتی برای بازی تحسین شده خود دارد و باید انتظار دیدن محتوای داستانی جدیدی برای Dishonored 2 را داشته باشیم.

محتوای داستانی جدید برای Doom

DOOM

عنوان Doom حقیقتا یکی از بهترین بازی‌های شوتر سال گذشته بود. Doom محتوای‌های مختلفی را برای بهبود بخش چندنفره خود دریافت کرده است، از ویژگی‌های تازه تا نقشه‌هایی جدید اما ما هیچگونه محتوی بخش داستانی برای بازی ندیده‌ایم. از طرفی امکان معرفی نسخه VR بازی Doom هم وجود دارد. امکان ساخت محتوای داستانی همانند آنچه که برای Wolfenstein: The New Order هم عرضه شد وجود دارد.

محتواهای جدید برای بازی Prey

Prey

اگر چیزی نیاز به پیشبینی نداشته باشد آن محتوای جدید برای بازی Prey است. کارگردان بازی پیش‌تر هم اشاره کرده بود که Prey صددرصد محتوای داستانی اضافی دریافت می‌کند. اطلاعاتی از محتوای داستانی جدید بازی انتشار نیافته اما مطمئنا بازی در E3 حضور دارد، خصوصا آنکه به تازگی انتشار یافته و خود می‌تواند به فروش بازی کمک کند.

تاریخ عرضه دقیق Quake Champions به‌همراه تایید نسخه کنسولی

تماشا کنید: تریلر جدیدی از قهرمان Scalebearer در بازی Quake منتشر شد

Quake Champions

حضور بازی Quake Champions در E3 بتسدا حتمی خواهد بود. مطمئنا ما شاهد گیم‌پلی بازی درکنار ویژگی‌های تازه هستیم. Quake Champions در طول سال گذشته بتاهای عمومی مختلفی دریافت کرده و به‌نظر بازی در وضعیت بسیار مناسبی به سر می‌برد. نسخه کنسولی بازی هنور معرفی نشده اما سال گذشته بتسدا اعلام داشت که نسخه کنسولی Quake Champions را در نظر دارد پس E3 بهترین زمان برای معرفی این نسخه است. همچنین بازی هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد پس مطمئنا شاهد اعلام تاریخ انتشار دقیق بازی هم هستیم.

تاریخ انتشار به‌همراه نشان دادن مفصل نسخه واقعیت مجازی Fallout 4

Fallout 4

انتظار معرفی Fallout 5 از E3 بتسدا کاملا غیرمعقول است اما این سری در کنفرانس خواهد داشت. ما از سال گذشته شاهد معرفی نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 بودیم و صحبت‌های بسیاری نیز پیرامونش شنیدیم. تاد هاوارد به‌عنوان کارگردان بازی هم اعلام داشت که نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 قرار است این صنعت را تحت تاثیر قرار دهد پس مطمئنا شاهد حضور پررنگی از آن در E3 خواهیم بود. احتمالا نسخه GOTY بازی هم معرفی گردد تا تمامی محتوایی که تا به‌حال برای آن عرضه شده در یکجا جمع آوری گردد.

حضور پررنگ سری The Elder Scrolls

هیچ یک از مراحل ساخت بازی The Elder Scrolls 6 هنوز شروع نشده است

The Elder Scrolls

بیایید رویایی فکر نکنیم، انتظار معرفی یک The Elder Scrolls جدید و سپس عرضه آن در چند ماه آینده (همانند آنچه برای Fallout 4 اتفاق افتاد) بسیار شیرین است اما اینبار اوضاع فرق می‌کند. تاد هاوارد به‌عنوان کارگردان بازی بارها تاکید کرده که The Elder Scrolls جدید در دست ساخت قرار دارد اما هنوز در مراحل بسیار ابتدایی قرار داشته و نباید انتظار معرفی آن را در E3 امسال داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که این سری حضور پررنگی نخواهد داشت. نخست مطمئنا شاهد حضور پررنگی از The Elder Scrolls Online هستیم.  بسته الحاقی عظیم بازی یعنی Morrowind قرار است در هفته آینده انتشار پیدا کند و مطمئنا شاهد نشان دادن این بازی در E3 خواهیم بود. بازی کارتی The Elder Scrolls Legend هم حضور خواهد داشت و تاریخ عرضه آن برای پلتفرم‌های مختلف مشخص می‌شود و چه بسا که همانند Fallout Shelter در لحظه معرفی بازی برای موبایل عرضه شود. نسخه نینتندو سوییچ Skyrim هم مطمئنا یکی از بازی‌هایی است که نشان داده می‌شود و صحبت‌هایی درکنار تاریخ انتشار دقیق دریافت خواهد کرد.

معرفی بازی Wolfenstein: The New Colossus

Wolfenstein: The New Colossus

E3 2016 را به یاد دارید؟ پیش از نمایش تریلر مربوط به بازی Quake، تصویر زیر نمایش داده شد که در آن لیستی از بازی‌هایی که توسط آی‌دی‌سافتور (سازنده سری بازی Wolfenstein) از سال ۱۹۹۰ ساخته شده بودند قابل مشاهده بود. بازی‌های نظیر Wolfenstein 3D ،The New Order و The Old Blood از سری بازی‌های Wolfenstein نیز شامل این لیست می‌شدند اما در این لیست نام The New Colossus نیز به چشم می‌خورد که تاریخ عرضه آن با عبارت **-**-** پر شده بود.

۳۰۷۷۶۵۲-۳۲۲۳۰۰۶۵۶۷-CkzKzRMVEAAyaCH

این احتمال داده می‌شود که عنوان New Colossus نام یک بازی جدید یا یک بسته گسترش دهنده از سری بازی Wolfenstein باشد. نام New Colossus برگرفته از عنوان یکی از غزلیات شاعر آمریکایی یعنی اما لازاروس است که توسط شخصیت بی‌جی بلزکوویچ در پایان بازی The New Order خوانده شد.
گرچه بتسدا پروژه جدیدی از بازی Wolfenstein را معرفی نکرد اما با توجه به مطالب فوق و شایعاتی که پیش از همایش این شرکت منتشر شده بودند، احتمال صحت این حدس که New Colossus پروژه‌ای مربوط به سری بازی Wolfenstein باشد را افزایش می‌دهد. پیت هاینز از بتسدا هم چندین بار به نسخه جدید سری اشاره داشت.

معرفی The Evil Within 2

The Evil Within 2

نخستین نسخه از عنوان The Evil Within در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و نظرات مثبت و منفی مختلفی دریافت کرد. سال گذشته بود که سازنده بازی یعنی Shinji Mikami به امکان ساخت نسخه دوم اشاره کرد. در گزارش‌های مالی بتسدا هم شاهد فروش خوب بازی بودیم که ساخت نسخه دوم را تضمین می‌کرد. در چندماه گذشته هم استودیوی سازنده یعنی تانگو به دنبال افرادی برای آزمایش باگ‌ها و ترجمه‌ی Psycho Break 2 بوده که Psycho Break نام ژاپنی The Evil Within است.

بازگشت یکی از عناوین سری قدیمی

Brink

بتسدا برروی گنجینه‌ای از سری‌های فوق العاده نشسته است. از Rage گرفته تا Brink و حتی بازی ریسینگ بتسدا! پس ممکن است این شرکت بزرگ تصمیم به بازگرداندن یکی از سری‌های قدیمی خود را داشته باشد.

معرفی بازی موبایلی جدید

Fallout Shelter

Fallout Shelter نخستین بازی تلفن‌های هوشمند شرکت بتسدا بود و همه از موفقیت‌های فوق العاده آن با خبر هستیم اما این آخرین بازی‌ آن‌ها نخواهد بود و شاهد توجه بیشتر بتسدا به بازی‌های موبایل در آینده خواهیم بود. تاد هاوارد در سال گذشته به این نکته اشاره کرده بود که بتسدا قصد دارد بازی‌های موبایلی بیشتری بسازد اما در مصاحبه اخیر خود در کنار صحبت از موفقیت‌های Fallout Shelter به بازی بعدی بتسدا که مخصوص تلفن‌های همراه ساخته می‌شود اشاره کرده بود. هاوارد درباره بازی جدید موبایلی بتسدا چنین گفت «بازی موبایلی بعدی ما عنوانی‌ست که خیلی وقت بود ذهن ما را درگیر خود کرده و براساس تجربه Fallout Shelter قصد داریم تجربه جدیدی معرفی کنیم.» پس از Fallout Shelter و Elder Scroll Legend، باید دید که برنامه بعدی این شرکت بزرگ چیست.

Bethesda Gane Studio

احتمالات و انتظارات ما در اینجا به پایان می‌رسد اما این بدان معنی نیست که بتسدا دقیقا طبق آنچه پیشبینی می‌شود ادامه دهد. E3 همیشه به نشان داده است که می‌تواند غیرقابل پیشبینی باشد پس منتظر یک معرفی غیرمنتظر باشید. شاید Elder Scrolls جدیدی ساخته شود یا عنوان کاملا جدیدی معرفی شود. باید تا روز کنفرانس صبر کنیم و ببینیم بتسدا چه برایمان آماده کرده است. امیدوارم که بتسدا بتواند همانند کنفرانس‌های سال قبل، امسال را نیز به بهترین نحو ممکن برگزار نماید.

E3

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید