پولی شدن سرویس آنلاین نینتندو سوییچ تا سال ۲۰۱۸ تاخیر خورد | اطلاعات جدید از این سرویس

۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰

شرکت نینتندو، آغاز به کار سرویس‌های پولی آنلاین پلتفرم نینتندو سوییچ را، که ابتدا قرار بود از اواخر سال جاری میلادی اتفاق بی‌افتد، تا سال ۲۰۱۸ به تعویق انداخته است.

علاوه بر آن، این شرکت اعلام کرده که مشترکین سرویس پولی آنلاین، بجای دریافت یک بازی کلاسیک قرضی در هر ماه که پیش‌تر اعلام شده بود، حال به «عناوین کلاسیک انتخاب شده» – مجموعه‌ای از عناوین کلاسیک که قابلیت بازی آنلاین نیز به آن‌ها اضافه شده است، همانند Super Mario Bros. 3 ،Balloon Fight و Dr. Mario – دسترسی خواهند داشت.

شرکت نینتندو در صحبت‌هایش با سایت کوتاکو اعلام کرده که، بازیکنان تا زمانی که جزیی از مشترکین این سرویس باشند، می‌توانند هر تعداد بازی را هر چند بار که دوست دارند، بر روی کنسول‌های خود دانلود و تجربه کنند. این شرکت همچنین در سخنان خود با سایت IGN بیان نموده که به هنگام عرضه، بازی‌های موجود در سرویس «عناوین کلاسیک انتخاب شده» شامل عناوین NES خواهند بود. این شرکت در ادامه اعلام کرده که مشغول بررسی عناوین Super NES برای عرضه بر روی این سیستم است، اما در این زمان معرفی خاصی در پیرامون آن‌ها ندارد.

در کنار قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین و سیستم عناوین کلاسیک رایگان، سرویس پولی نینتندو سوییچ همچنین شامل دسترسی به لابی‌های آنلاین، استفاده از برنامه مخصوص گوشی‌های هوشمند برای چت صوتی و تخفیف‌های ویژه بر روی فروشگاه آنلاین Nintendo eShop، خواهد بود.

تا قبل از آغاز کار این سرویس پولی در سال ۲۰۱۸، بازی کردن به صورت آنلاین بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ رایگان است. اما پس از شروع فعالیت این سرویس، قیمت‌های در نظر گرفته شده برای آن به صورت زیر خواهند بود.

  • اشتراک یک ماهه – ۳.۹۹ دلار
  • اشتراک سه ماهه – ۷.۹۹ دلار
  • اشتراک ۱۲ ماهه -۱۹.۹۹ دلار

در انتها، شرکت نینتندو اعلام کرده که در ماه‌های آینده جزییات بیشتری در مورد برنامه‌های آنلاین خود برای پلتفرم نینتندو سوییچ، منتشر خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید